Davlumbaz İle Sessiz Temizlik

Davlumbaz İle Sessiz Temizlik

Mutfağımızdaki bütün kötü kokuları gideren davlumbaz modelleri ikiye ayrılıyor. Bu modellerden birisi duvar tipi davlumbaz olurken, diğeri ise ada tipi davlumbazdır. Davlumbazlar standart ölçülere sahip değildir. Ölçüleri değişkendir. Duvar tipi davlumbaz modellerinin ölçüleri; 60 cm, 70 cm, 75 cm, 90 cm ve 100 cm olmak üzere farklılaşıyor. Ada tipi davlumbaz modellerinin ölçüleri ile 90 cm, 45 cm ve 33 cm olarak değişmektedir.

Ağır Yemek Kokularından Kurtaran Davlumbaz Modelleri

Mutfağınıza göre hangi ölçü uygun ise onu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz davlumbaz ile evinizdeki yemek kokularının önüne geçmiş olacaksınız. En ağır ızgara, kızartma kokularını bile gideren, eve yayılmasını ve sizi rahatsız etmesini engelleyen davlumbaz modellerinin özellikleri de çok fonksiyoneldir. Duvar tipi davlumbaz modelini göz önünde alırsak özelliklerinden bazıları şu şekildedir; inoks renklidir. Yoğun çalışma konumu vardır. Filtre Doluluk Göstergesi vardır, Hava Temizleme Özelliği vardır. Kontrol Tipi; Elektronik – Soft Touch, lamba tipi halojendir. Hava Emiş Gücü (m3/saat): 830, 3 Hız Ayar vardır.  Ürün Genişlik Tipi 60 cm ve filtre tipi kasettir. Filtre adedi ise 2 tanedir. 2 adet lambası vardır ve güçleri 20 W, otomatik zaman ayarlı kapanma vardır, opsiyonel karbon filtre vardır, Min: 36 dBA Max: 56 dBA ses seviyesi vardır. 1.seviye: 36, 2. Seviye:45, 3. Seviye ise 53 dBA olarak ayarlanmıştır.

Evinizin en çok kullanılan alanı mutfakta, ağır yemek kokularından kaynaklı olarak rahatsızlık duymak istemiyorsanız davlumbaz kullanabilirsiniz. davlumbaz kullanarak, temiz bir ortamda, ferah bir ortamda yemeklerinizi yemenin ve yemeklerinizi pişirmenin keyfini yaşayacaksınız. Arçelik davlumbaz modelleri hakkında daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız http://www.arcelik.com.tr/ankastre-davlumbazlar.html adresini ziyaret edebilirsiniz. bu adres üzerinden ürün fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

Etiket: Arçelik davlumbaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.