Bayilik Veren Firmalar

Kendi işini kurmak isteyen birçok kişi bayilik veren firmalara yönelerek bu şekilde iş kurmak istiyor. Kendi işinizi kurduktan sonra marka, tanınırlık, müşteri güveni vb. birçok sorunu yaşamamak ve daha kısa sürede kabul görmek için Franchising yöntemi kulllanılıyor. Herhangi bir sektörde iş kurmak isteyen yatırımcı, bu sektörde uzun süredir bulunan ve bayileriyle hizmet veren isim yapmış ve kendi alanında markasını kanıtlamış firmalardan bayilik almak çok daha kolay olacaktır. Bu açıdan bayilik veren firmaları tek tek inceleyerek sizde istediğiniz sektörde en güvenilir firmaların markaları altında iş kurabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar

Bayilik veren Fast Food Firmaları

BURGER KİNG

SBARRO

POPEYES

Dünyaca ünlü ve herkesin güvenini kazanmış bu fast food firmalarından bayilik alarak hem bu markaların adı altında üretim yapabilir, hemde onlarda üretim desteği alabilirsiniz.

Bayilik Veren Dondurma Firmaları

EDO DONDURMA

ROMMA DONDURMA

Özellikle yaz aylarında çok iş yapan dondurma sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için 2 büyük firma bulunuyor.

Bayilik Veren Hediyelik Eşya Firmaları

BOONY FOOD

Hediyelik eşya yılın her mevseminde büyük iş yapmaktadır. Bonny Food firması güzel çiçeklerden oluşan hediyeler üretmektedir. Hediyelik eşya dükkanı açmak isteyen girişimler için seçenek olabilir.

Bayilik Veren Pizza Firmaları

DOMİNO’S PİZZA

PİZZA MAX

LİTTLE CAESARS

Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren bir pizza dükkanınız olmasını istemez misiniz? Marka olmuş bu pizza firmalarından bayilik alarak başarılı olabilecek güzel bir iş kurabilirsiniz.

Franchise Sistemi

Franchise sistemi sayesinde yukarıda gördüğünüz gibi daha birçok firmanın ufak bir maliyetle bayiliğini yapabilirsiniz. Bu sayede bilinirlik ve prestij sahibi olur ve daha önce tanınmış markalar altında bayi olarak işinizi başarıyla devam ettirebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.