H2o Mop X5

Bir evde en çok kirlenen ve temizliğe ihtiyaç duyulan eşya halılardır. Özellikle yaz aylarında halı yıkama şirketleri çok fazla iş yapmaktadır. Sadece halılar değil, kilim, pas pas, zeminlerde sık sık kirlenmektedir. Tüm bunların temizliği için saatlerinizi yada paranızı harcamak yerine H2o Mop X5 gibi uygun fiyatlı ve mükemmel temizleyen buharlı temizleyiciye sahip olarak tüm halı, kilim ve paspaslarınızı temizlediğiniz gibi zemin, lavabo, koltuk vb. yerleride H2o Mop X5 sayesinde kolayca temizleyebilirsiniz.

H2o Mop X5 buharı basınçlı bir şekilde zemine, halıya yada temizlenmek istenen alana püskürterek kolayca temizler. Deterjan, sabun yada benzeri hiçbir yan ürüne ihtiyaç duymadan masrafsız bir şekilde temizlik işlerinizi halleder. H2o Mop X5’in hafif olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Dilerseniz giysilerinizi, tül ve perdelerinizide H2o Mop X5 ile kolayca temizleyebilirsiniz. H2o Mop X5 ekonomik olması ve zamandan tasarruf etmesi en büyük avantajlarıdır. Halı yıkatmak için verdiğiniz ücretler, deterjanlara verdiğiniz ücretler cebinizde kalıyor. Dilediğiniz zaman halılarınızı temizleyebilir ve kimseye ihtiyaç duymadan evinizdeki tüm kilim, paspas ve zeminlerin temizliğinide hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

H2o Mop X5 1300 watt gücünde olan 110 derece sıcak buhar püskürterek temizleyebilen deterjana ihtiyaç duymadan %100 temizlik sağlayabilen buharlı halı yıkama makinasıdır. H2o Mop X5 yeşil ve şık bir görünüme sahip olmasıyla kullanmadığınız zamanlarda evinizin her köşesinde dekor olarak bile kalabilecek bir ürün. H2o Mop X5 buharlı paspas temizleyici her evde olması gereken yeni nesil halı yıkama makinesidir. H2o Mop X5‘ nın fiyatıda oldukça uygundur. H2o Mop X5 sahibi olarak yağ, kir, leke, mikrop gibi her türlü pislikten kolayca kurtulun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.