Staj dosyası kapak örnekleri

Öğrencilik hayatı boyunca lazım olan staj dosyaları eskisi gibi elle hazırlanmıyor. Eskiden elle hazırlanması zorunlu olan staj dosyalarının çıktı olarak verilmesini öğretmenlerde kabul ediyor. Güzel bir staj dosyası öncelikle ciddi bir kapaktan oluşmalıdır. Kapağın ardından diğer sayfalarla bütünleşmeli ve adeta kitap şeklini almalıdır.

Staj dosyası kapağını seçerken stajın konusuda önem kazanmaktadır. Örnek bir staj dosyası kapağı ciddi ama klasik olmayan, tüm bilgileri içeren ve ilk bakışta stajın konusunun anlaşılabilineceği bir staj dosyası kapağı olmalıdır. Bartın üniversitesinin hazırlamış olduğu örnek kapaklardan biri burdan indirin ve İnönü Üniversitesinin öğretmen adayları için hazırlamış olduğu gayet sade ve güzel bir kapak örneği burdan indirin . Bu örnekler tamamen sade ve ciddi staj dosyası kapak örnekleridir. Bunun dışında kendi tasarımınızı yaparak kendi staj dosyası kapağınızı kendinizde oluşturabilirsiniz. Bu konuda word programı her türlü çalışmaya zemin hazırlayabilmektedir.

Staj dosyasının sadece kapakları değil aynı zamanda iç sayfalarda aynı öneme sahiptir. Sayfa numarasından tutunda, sayfa desenlerine kadar staj dosyası bir bütün olarak ele alınmalıdır. Ayrıca son sayfada stajın geneli hakkında kısa bir bilgide verilebilir. Staj dosyası iç sayfa örneği burdan indirin.

Staj dosyası sade ve ciddi bir kapağa sahip olmalıdır. Ancak, orta öğretim öğrencileri genellikle daha gösterişli staj dosyası kapaklarını tercih edebiliyor. Örnek staj dosyası kapağı olarak yukarıda görmüş olduğunuz staj dosyası kapağı gösterişli kapak arayanlar için örnek olabilir. Bu ve bunun gibi birçok staj dosyası kapağı bulunmaktadır. Ayrıca staj dosyası kapağını kendinizde tasarlayabilirsiniz. Hoşunuza giden bir resmi staj dosyası kapağına uyarlayarak ad soyad vb. kısımları yazarak kendi staj dosyası kapağını ve alt sayfalarını oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.