Erkeklere Parfüm Önerileri

Erkekler için en uygun kokuya sahip kaliteli ve uzun süreli etkiye sahip parfümler bulunmaktadır. Parfüm seçiminde önemli olan kişinin sevebileceği, etkisinin istediği süre boyunca devam edebileceği bir parfüm seçilmelidir. Parfüm önerisine geçmeden önce alacağınız parfümün ucuz ve kalitesiz parfüm olmamasına dikkat çekeceğim. Ucuz parfümlerinde aynı kokuları verebileceğini düşünebilirsiniz. Ancak, ucuz parfümler içerisinde bulunan zararlı maddelerin alerji vb. sağlık açısında kötü etkisine ek olarak parfümün etkisinin kısa süreli olması nedeniyle kesinlikle tercih edilmemelidir. Bu yüzden mümkün olduğunda kaliteli ve duyulmuş markalara ait parfümleri kullanmakta yarar bulunmaktadır.

Erkeklere parfüm önerileri

Halston Man

Özellikle gençler tarafından çok fazla tercih edilen Halston Man 1970 ve 1980 yıllarında meşhur olan o muhteşem kokuları tekrar sizlerle buluşturuyor.

Dsqaured2 He Wood Rocky Mountain

Erkekler için ideal bir parfüm olan Dsqaured He Wood Rocky Mountain özellikle uzun süre etkisinin devam etmesiyle bilinmektedir.

D&G 11 La Force

Baharat, biber vb. acımsı tat bırakan, sert erkekler için ideal bir parfüm olan D&G 11 La Force bayanlar  tarafındanda yoğun ilgi çekebiliyor.

Diesel Only The Brave

Güç ve cesurluğun simgesi olan Diesel Only The Brave parfümünü kullanan erkekler kendilerini çok farklı hissediyor. Özellikle ABD’de genç erkekler tarafından en çok beğenilen parfüm markalarından biridir.

Gucci Guilt

Sadelik ve asilliğin simgesi olarak bilinen bu parfüm, gün boyu sizi girdiğiniz ortamlarda fark edilir bir stile sahip ediyor.

Tom Ford Azure Lime

Estetik bir kutu ve şişe ile karşınıza çıkan Tom Ford Azure Lime parfümü sadece şişesiyle değil kokusuylada estetiği simgeliyor. Limonu ve aromasıyla Tom Ford Azure Lime vazgeçilmez parfümünüz olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.