MACERA KEYFİ

Oyun oynamak çocukların vazgeçemedikleri eğlence kaynaklarından biridir. Doğal ortamda olsun internet ortamında olsun çocuklar oyun oynamaktan zevk alırlar. İki kişilik oynanan oyunlar ile keyifli dakikalar geçiren çocuklar maceradan maceraya atılmaktadırlar. Koca kafalar futbol, kedi köpek dalaşı, renkli tanklar, 2 kişilik araba yarışı, koca kafalar voleybol, meyve krallığı, bombom, fireman, çok yönlü eller, çocuk ve köpeği,….vb. oyunlar iki kişilik macera oyunları arasında yer almaktadır.
Spor alanında ve çizgi film karakterlerinden yararlanılarak oynatılan oyunlar çocukların rekabet duygularını canlandırarak onları daha hırslı oyun oynamaya sevk etmektedir. İki kişilik macera oyunu olarak bilinen oyunda altınları toplamanız gerekmektedir. Bu esnada uçurum gibi engellerle karşılaştığınız zaman karakterlerinizi korumanız gerekmektedir. Bunu yaparken karakterleri zıplatarak uzak yerlere gitmesini sağlamanız sonucunda başarılı olabilirsiniz.
Oyunlar arasında yer alan dövüşün kralı, güçlü rakunlar, kahraman robotlar, dragon futbol, kralların savaşı, kâğıt üfle, süper pang, çarpışan araba topu, Piço’nun askerleri, 2 kişilik parkur yarışı, 2 kişilik bilardo oyunu da sevilerek oynanan oyunlar arasında yer almaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.