Jeo clay kil Maskesi Cilt İçin Kurtarıcıdı

r.

Ciltte ki yağlanmayı sarma deforme ve kırışıklık görünücümün azalmasına yardımcı olan Jeo clay kil maskesi cildin yağ ve nem oranını dengeler. Ciltte oluşan yağlanmadan kaynaklı Sivilce ve siyah noktaların çözümü için çok etkili olan Jeo clay kil maskesi Tüm Cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır. Jeoclay kil maskesi içerdiği volkanik mineraller sayesinde cilt için kurtarıcıdır.

Güzelliğin ve gençliğin sırrı olan  Jeo clay kil maskesi içeriğinde bulunan volkanik kil içeriğindeki özel formülü sayesinde cildin derinlemesine temizleyerek gözeneklerin açılmasını ve daha sıkı pürüzsüz ve genç bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Hücre yenileyici özelliği ile Jeo clay kil maskesi cildinizin olduğundan çok daha dinç ve güzel görünmesiniz sağlar.

 

jeo clay  kil maskesi tüm cilt tipleri için kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmış olup, cildi ölü hücrelerden temizleyerek cilt üzerinde cildin yenilenmesini sağlar. Jeo clay kil maskesi içerdiği volkanik mineraller sayesinde  cildi destekleyici, etkiye sahiptir. Tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmış olup cilt problemleri için etkili çözümler sunar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.