Trend Pantolon Renkleri

Modanın hızla kendini yenilediği bir çağda yaşıyoruz. Bu sebepten dolayı her yıl hatta her mevsim birkaç kez modanın değiştiğini görüyoruz. Alışveriş merkezinde veya işlek bir caddede yürürken mağazaların vitrinlerini baktığımızda modanın değiştiğine şahit oluyoruz. Elbiseler, pantolonlar, çantalar, ayakkabılar, tişörtler ve daha nice kıyafet modelinde değişim oluyor. Kıyafetlerin modellerinde değişim olduğu gibi renklerinde de değişim oluyor.

Her yıl modanın rengi uluslar arası renk komisyonu tarafından belirleniyor. Bu yıl moda renkleri oldukça renkli. Elbiseler, gömlekler, ayakkabılar ve pantolonlar başta olmak üzere çeşitli renklerle insanlar cıvıl cıvıl oluyor. Bu yılın trend pantolon rengi ise; mavi. Ünlülerinde tercih ettiği mavi renkli pantolonlar erkek ve kadınların büyük beğenisini kazanıyor. Mavi kotlar, kumaş pantolonlar özellikle gençlerin ilgisini çekiyor. Mavi renkli bir pantolonu nasıl kombine edebileceğinizi düşünüyorsanız işte siz ufak ama çok yararlı püf noktaları: eğer mavi renkli bir pantolonunuz varsa onu somon renkli ya da pembe tonlarında bir bluz ile tamamlayabilirsiniz. Veya uçuk sarı, beyaz ya da siyah renkli bir tişörtle de oldukça güzel bir kombinasyon yapabilirsiniz. Böylelikle pantolonunuzun mavi rengi daha da belirgin olarak ortaya çıkar.

Mavi pantolon gibi pembe, kırmızı, hardal sarısı renklerine sahip pantolonlarda çok beğeni topluyor. 2012 yılının moda renkleri sayesinde caddeler rengarenk ve iç acıcı. Modayı takip etmektek hoşlanıyorsanız dolabınızda mavi renkli bir pantolon bulundurmanızda fayda vardır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.