Dizüstü bilgisayar fiyatları ve detayları

Teknolojide sınır tanımayan muhteşem ürünler ve tabi ki bunların içinde en vazgeçilmez olanlarından dizüstü bilgisayarlar sizin için Arçelik dünyasında. İster kendinize ister eşinize ister çocuğunuza ya da iş yerinize alacağınız ürüne karar vermek için dizüstü bilgisayar sayfamızı inceleniz yeterli.

Seçim bir tık kadar yakın…

Ofis işlerinizi düzenli şekilde yaratabileceğiniz, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde wireless bağlantısı olan her yerde taşınabilir bilgisayarınızla kolaylıkla internete bağlanıp tüm işlerinizi halledebileceksiniz. Üstün teknoloji kapsamında üretilmiş Arçelik dizüstü bilgisayarlar herkesin ihtiyacına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Özelliklerine göre 477-2002 TL arasında fiyatlandırılan bilgisayarlar farlı ödeme seçenekleriyle de herkese uygun. 2 yıl garanti süresi sayesinde kullanım esnasında oluşabilecek her türlü teknik arıza ücretsiz bir şekilde giderilip tekrar kullanımınıza sunulur. Hızlı işletim sistemiyle bilgisayarınızda her hangi bir kilitlenme olmaksızın her türlü işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bluetooth özelliğini unutmamak lazım. Bu özellik sayesinde bilgisayarınıza veri aktarabilirken yine bilgisayarınızdan veri gönderebilirsiniz. Ayrıca kart okuyucu ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları kablo kullanmanıza gerek kalmadan SD/ MMC/ MS kart çeşitlerinden birini kart okuyucu yuvasına yerleştirerek kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Seçim sizin; evinize, işinize en uygun olan ve en uygun fiyatlarla size en başarılı teknolojiyi getiren Arçelik size bir telefon uzakta. Aklınıza takılan her şey için detaylı bilgi almak için profesyonel destek ekibimiz 7/24 hizmete hazır Arçelik garantisi ile vazgeçemeyeceğiniz çağın teknolojisi dizüstü bilgisayarları, www.arcelik.com.tr de dizüstü bilgisayar fiyat sayfamızda sizi bekliyor. 7/24 müşteri hizmetleri sayesinde günün her saatinde öneri ve şikâyetlerinizi paylaşıp her türlü sorununuza cevap bulabilirsiniz. Satış noktalarında alanında uzman kişiler, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitedeki en uygun diz üstü bilgisayarı önereceklerdir. Arçelik dizüstü ve detayları yetkili satış noktalarında 9 farklı seçeneğiyle sizlerin beğenisine sunulmuştur. Yapmanız gereken yetkili satış noktalarına uğramak, tüm diz üstü bilgisayar seçeneklerimizi incelemek. İçlerinde en uygun olanı uygun fiyatlar ve Arçelik garantisi ile sizleri bekliyor.

Kaynak: http://www.arcelik.com.tr/dizustu-bilgisayar.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.