Rahatlık ve Sıcaklık kombi İle Evinizde

Soba, doğalgaz sobası ev nihayet kalorifer… Evlerin en vazgeçilmezi kaloriferler hayatı kolaylaştırmak için sıcacık bir ev sağlamak için var olan Kombi hayatımıza girdiğinden beri evlerin o sıcaklığını hiç bir şey veremez. Hem dış görünüşleri hem de tasarruflulukları ile Arçelik kombiler sizin için var!

En Konforlusu Kombi…

Yakıt Cinsi, Ateşleme Sistemi, Baca Sistemi/tip, Tesisat Suyu Sıcaklık Aralığı (°c), Kullanım Suyu Sıcaklık Aralığı (°c), Yükseklik (mm), Genişlik (mm), Derinlik, Ağırlık (kg) bir çok ayrıntısı bulunan kombilerimiz için seçim yapmak çok zor. 998 TL – 1880 TL fiyat aralıklarında her eve her keseye uygun olan muhteşem kombiler sıcacık evlerde huzurlu günler geçirebilirsiniz. Suyun en muhteşem sıcaklığını yakalayabilir, evinizi en iyi derecede ısıtabilirsiniz.

Evdeki huzur, sıcacık bir ortam daha ne ister ki insan. Hem tasarrufu ile size hem de sıcaklığı ile evinize güven veren Arçelik kombi sizlere özel ödeme seçenekleri ve teknolojinin en son ürünleri ile Arçelik yetkili satıcılarında sizleri bekliyor. Kombilerden size uygun olanı görüp beğenip aldığınızda; evinize ücretsiz teslim edilir, montajı yapılır, yerinde garantisi onaylanır ve artık kullanmanız için hazır hale getirilir. Arçelik ‘denaldığınız diğer ürünler gibi 2 yıl garanti kapsamında olan kombiler, 7/24 yararlanabileceğiniz ve size bir telefon uzaklıkta olan profesyonel teknik destek ekibimizle her zaman hizmetinizde.

Ayrıca üstün bir hizmet daha; Eski Kombi ya da Şofbenini Getirene, Arçelik Kombiler 130 TL’ye Varan İndirimle ve “Montaj Dahil” 998 TL’den Başlayan Fiyatlarla! Üstelik Yıllık Kombi Bakım Hizmeti de Hediye! Arçelik’den kaçırılmayacak hizmetler ve fırsatlar Arçelik dünyasında sizleri bekliyor. Tasarruf, kalite ve en uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz Arçelik’de kombi fiyatlarını da internet sitemizden incelemeniz mümkün. Ürün karşılaştırması, istediğiniz özelliğe göre arama yapmak için www.arcelik.com.tr ye tıklamanız yeterli.

En kaliteli hizmet, en başarılı sonuçlar ve müşteri memnuniyeti için kesinlikle doğru yerdesiniz.

Kaynak: http://www.arcelik.com.tr/isiticilar-kombiler.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.