iPhone 3GS Özellikleri

iPhone 3GS Modeli Avantajları arasında web sayfası görüntüleme, uygulama çalıştırma, ekleri açma ve fotoğraf çekmek daha hızlı. iPhone 3GS bütün iphone deneyimini daha etkin yaşamayı sağlıyor.

iPhone 3GS ile video çekmeyi ve çekilen videoyu düzenlemeyi ve ardından e-posta, MMS veya mobileme yardımı ile paylaşmayı sağlıyor veya direk youtube paylaşabilirsiniz.

iPhone’un en büyük eleştiriyi aldığı nokta kamerasıydı. iPhone 3GS’de kamera 2 megapikselden 2 megapiksele çıkartıldı. Ayrıca yakın çekim ve auto focus desteği aldı.

Eski iphone modelinde google harita uygulamasının en büyük eksikliği, telefon çevrildiği zaman hangi yöne gidileceğinin gösterilmemesiydi. Yeni iphone ile beraber gelen dijital pusula desteği ile harita uygulamasında yön bulmak daha kolay hale geldi.

iPhone 3GS ile ses komutu ile arama yapabilir veya ipod’da yer alan şarkıları ses komutu ile çalabilirsiniz. Rehberde kayıtlı olan bir kişinin ismini söyleyip arama başlatılabilir.

iPhone 3GS modelinde pil ömrü uzatılmış ancak genel olarak çok iyi değil. Yani Wi-Fi kullanımında pil 1.5 kat daha fazla dayanıyorken 3G ile konuşma sırasında herhangi bir farklılık yok. Ancak video izlemede yada müzik dinlemede fazla olmasa bile yenilikle yapışmış durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.