En kolay serinleme yolu soğutma sistemleri

Yazın bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak isteriz ama kış gelince de yazı geri özleriz. İnsanoğlunun doğasında vardır hem sıcak hem soğuk. Ama en çokta sıcak havalarda serinlemeyi severiz. Arçelik’ ten siz müşterilerimize muhteşem ürünler sunmak için hazırız. Hem şık tasarımlar hem de tasarruf için doğru yerdesiniz.

İnanılmaz ürünler inanılmaz fiyatlara…

Soğutucular grubunda yer alan split klimalar ve salon tipi klimalar özelliklerine ve kullanılacak yerlere göre ayrılırlar. Evinizin her odasına uygun metrekareye göre değişen boyutları ile split klimalar Arçelik’ ten sizlere. Doğal rüzgar etkisi ile havayı daha homojen dağıtan Standart Seri Klimalar sizlere uygun ödeme koşulları ve muhteşem özellikleri ile yetkili satıcı bayilerimizde yer alıyor.

744 TL – 5096 TL arasında değişen fiyatları ile size en uygun olanı bulmak için soğutma sistemleri sayamızı inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü seçebilirsiniz. Enerji Sınıfı, Özel Filtreler, Plasma Özelliği, Soğutma Kapasitesi, Isıtma Kapasitesi ve tüm detayların yer aldığı sayfalarımızda ürün özelliklerine göre arama yapıp istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

23 adet ayrı özellikli ve boyutlu olan split klimalarımızı tek tek inceleyerek ürün karşılaştırması yapabilir ve size uygun olanını kısa yoldan bulabilirsiniz. Salon tipi tercih edenler için boyutları split klimalara göre farklı kullanım amaçları değişiktir. Dekoratif olarak farklı görünürler. Artık renk seçimleri olan soğutma sistemleri, beyaz, siyah ve gri seçenekleri yer almaktadır. Evinize ya da ofisinize uygun hem dekoratif hem de kullanışlı olanı seçmek isterseniz yapmanız gereken sadece incelemek ve istediğiniz modele karar vererek en yakın bayiimizi ziyaret etmektir.

Son zamanlarda dekorasyon açısından da oldukça estetik olarak üretilen en başarılı performansı sergileyen klimalar arasında yer alan Arçelik soğutma sistemleri sıcak günlerde sizleri serinletmek için ilk yardımcınız. Evde ofiste her nerede olursanız olun bulunduğunuz ortamda rahat bir nefes almak ve serinlemek için Arçelik bayisine uğramak. Soğutma sistemleri ile ilgili detaylı bilgiyi 7/24 hizmette olan destek hattımızdan da alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.arcelik.com.tr/isitma-sogutma-sistemleri.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.