Mutfaktaki en yakınınız kettle

Hayatınızda siz fark etmeseniz de çok büyük yer kaplayan ve asla vazgeçemeyecekleriniz arasında yer alan kettle yani su ısıtıcılar. Kahve ya da çay yaparken, yemek ya da en acil durumda sıcak suya ihtiyacınız varken elinizin altında olan ketle için Arçelik dünyasının en küçük devlerinden kettle sizleri bekliyor.
Suyu çabuk ısıtır, size zaman kazandırır

En acil zamanlarda bile yardımcınız olan kettle sesli uyarı sistemi ile unuttuğunuz zaman sizi uyaran, kablosuz kullanımlı, Paslanmaz Gizli Rezistans ve diğer teknik özelliklerini incelemek için yapmanız gereken www.arcelik.com.tr yi tıklamak. Elektrikli su ısıtıcılar yani kettle için gri, beyaz ya da inox. Tercih tamamen size ait. 48 TL – 115 TL fiyat tercihleri ile size uygun olanı bulmak çok kolay.

Acil işinize yaracak kettle, çok kalabalık misafirler de size en iyi şekilde yardımcı olur. Hemen çay demlemek, kahve yapmak ya da yemek yaparken en büyük yardımcınız. Kettle ile yardımınıza koşar. Tüm ürünlerimizde sesli uyarı sistemi mevcuttur. Güvenliğiniz için en önemlisidir. Kettle ve çay makinesi ürünleri kablosuz ve pratik kullanımıyla hareket özgürlüğü sağlar, çay keyfini mutfakla sınırlı tutmaz, evinizin her köşesinde bu keyfi yaşatır. Paslanmaz rezistansı ile hem sağlıklı hem de uzun ömürlüdür. Teknik Özellikler, Ürün Özellikleri, Dokümanlar ve Yetkili Satıcı Fiyatlarına ulaşabileceğiniz internet sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. En uygun taksit seçenekleri Arçelik dünyasında sizler için hazırlanmıştır. Yapmanız gereken 5 ayrı renk ve özellikteki modellerimiz arasından size uygun olanı seçmektir. Gücü 2000, 2400 ve 3000 olan seçenekleri ile teknik özelliklerini de öğrenebileceğiniz www.arcelik.com.tr adresinden tüm Kettle modellerimizi kolaylıkla inceleyebilirsiniz. 1.3, 1.5, 1.7 ve 1.8 olan su kapasitesi ile istediğiniz büyüklükte ve renk özelliklerin de seçim yapabilir mutfağınıza en çok yakışan kettle yani su ısıtıcınızı bulabilirsiniz. Kablo sarma özelliği ile kablosunun boyunu istediğiniz kadar ayarlayabilir ortalıkta fazlalık görünmemesini sağlayabilirisiniz. 360° Dönebilen Kablosuz Kullanımı ile her daim sizin için en kullanışlıyı üreten Arçelik dünyası sizleri bekliyor…

Kaynak: http://www.arcelik.com.tr/kettle-su-isitici.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.