Mutfağınızın Vazgeçilmezi Davlumbaz

Harika sofralar hazırlamak ve muhteşem davetler vereceğiniz zaman mutfağınızdan muhteşem kokular yükselir. Yaptığınız her yemek sofranızı süslemek için hazırdır. Ancak muhteşem yemekler hazırlarken konuklarınızı yemek kokuları ile ağırlamak istemezsiniz. Bunun için hem şık tasarımları hem de çok fonksiyonlu özellikleri ile davlumbazlar sizleri bekliyor…

Hem şık hem kullanışlı…

Mutfağınızı hem süsleyecek hem de kötü kokulardan kurtaracak olan davlumbaz için seçenekler oldukça çok. 28 seçenek ile ayrı renk ayrı tasarım ve farklı özelliklerle Arçelik Davlumbaz modelleri yetkili satıcılarımızda sizleri bekliyor. www.arcelik.com.tr den bize ulaşabilir. İstediğiniz modeli seçin hatta ürün karşılaştırma ve özellik filtreleme ile istediğiniz özelliklerde arama yaparak istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Ürün Tipi, Renk, Temel Özellikler, Kontrol Tipi, Performans, Hava Emiş Gücü, Ürün Genişlik Tipi gibi detaylı özellikler hakkında bilgi alabileceğiniz destek hattımızda sizin için devrede. Ya da internet sayfamızdan davlumbazları inceleyebilir yerinde yani Arçelik bayilerinde görerek son kararınızı da verebilirsiniz. Siyah, gri, beyaz, cam, inox siz nasıl isterseniz var olan seçenekleri kapsamında Arçelik sizin için her zaman en mükemmeli hedefler. Gürültüsü en aza indirilmiş, şıklığı ile göz kamaştıran ve fonksiyonları ile mutfağınıza en çok yakışacak davlumbaz size en yakın Arçelik şubemizde.

Mutfağınızın Vazgeçilmezi Davlumbaz

372 TL – 2684 TL arası özelliklerine göre değişen fiyatları ile davlumbaz’lar sizin tercihinizi bekliyor. Kullanmaya başladıktan sonra onsuz yemek yapamıyor olacaksınız. Alışkanlık haline gelecek olan davlumbazlar hem mutfağınızın hem de evinizin havasını koruyacak. Tasarımları ile göz kamaştıran davlumbazlar yeni dönemin en çok göz önüne çıkan mutfak ihtiyaçlarından oldu. Tasarımcıların özellikle çok önem verdiği ve artık mutfakta olmazsa olmaz diye düşünülen davlumbazlar için sizlere özel ödeme seçenekleri ve sizlere özel koşullar Arçelik bayilerinde sizleri bekliyor.

Duvar tipi, ada tipi ve davlumbaz arkası askıları gibi modellerle sizlere çok çeşitli seçenekler sunan Arçelik dünyasına hoş geldiniz. Evinizde en kaliteli ürünler için Arçelik dünyasını ziyaret etmeniz yeter.

Kaynak: http://www.arcelik.com.tr/ankastre-davlumbazlar.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.