Klima dünyasına hoş geldiniz

İster yazın ister kışın kullanabileceğiniz muhteşem ürünlerden olan klima ile arçelik dünyasında size seçenekler sunuyoruz.

Seçeneğiniz çok karar sizin…

İstediğiniz ürünü istediğiniz fiyat aralığını siz seçin çünkü tercih tamamen sizi. İster kışın ister yazın kullanabileceğiniz arçelik ailesinin en başarılı ürünlerinden olan Isıtma ve Soğutma Sistemlerinden olan Klima daima kullanımı ile fark yaratmaktadır. Seçtiğiniz ve beğendiğiniz arçelik klima ile evinizde yazın harika serin hava yaratabilir ve isterseniz de kışın da kullanabilirsiniz.

Çok sıcak havalarda serinlemenizi sağlayacak muhteşem bir ürün klima ile sıcak günlerin keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. İçerideki havayı her zaman taze tutan özelliği ile sağlıklı bir ortamda serinleyebilir ya da ısınabilirsiniz.  Yaz için serinlemek isterken kış içinde ısınmak isteyebilirsiniz. Kışın ısıtma özellikleri ile her zaman yanınızda olan arçelik klimalar vazgeçilemez ödeme seçenekleri ve kolaylıkları ile arçelik dünyasından size geliyor. Soğutucular grubunda yer alan klimalar ve salon tipi klimalar özelliklerine ve kullanılacak yerlere göre ayrılırlar. Evinizin her odasına uygun metrekareye göre değişen boyutları ile klimalar arçelik’den sizlere. Doğal rüzgar etkisi ile havayı daha homojen dağıtan Standart Seri Klimalar sizlere uygun ödeme koşulları ve muhteşem özellikleri ile yetkili satıcı bayilerimizde yer alıyor. 744 TL – 5096 TL arasında değişen fiyatları ile size en uygun olanı bulmak için soğutma sistemleri  sayamızı inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü seçebilirsiniz. Enerji Sınıfı, Özel Filtreler, Plasma Özelliği, Soğutma Kapasitesi, Isıtma Kapasitesi ve tüm detayların yer aldığı sayfalarımızda ürün özelliklerine göre arama yapıp istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünümüzü satın aldıktan sonra evinize yetkili servisimiz tarafından teslim edilir garantisi onaylanır ve kullanımınıza sunulur.  Hem serinlemek için hem de ısınmak için kullanacağınız muhteşem klimalara www. arçelik.com.tr adresinden olaşabilir ve istediğiniz ürünü seçtikten sonra en yakın arçelik bayisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima dünyasına hoş geldiniz

7/24 hizmetinizde olan arçelik teknik destek ekibimiz ile vazgeçilmezimiz olan müşteri memnuniyetine üst seviyede ulaşabilir ve en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.arcelik.com.tr/klimalar-inverter-klima.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.