Dizüstü İle 9 farklı Dünya

Günlük hayatınızı kolaylaştıran, sizleri koşuşturmaktan alıkoyabilecek bir sistem; tabi ki de dizüstü bilgisayarlar. Grundig’in sizler için tasarlayıp geliştirdiği 9 farklı ürün seçeneğiyle diz üstü bilgisayarlar sayesinde artık her işinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin Dünyanız Hangisi?

Ofis işlerinizi düzenli şekilde yaratabileceğiniz, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde wireless bağlantısı olan her yerde taşınabilir bilgisayarınızla kolaylıkla internete bağlanıp tüm işlerinizi halledebileceksiniz. Üstün teknoloji kapsamında üretilmiş Grundig dizüstü bilgisayarlar herkesin ihtiyacına cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Özelliklerine göre 477-1821 TL arasında fiyatlandırılan bilgisayarlar farlı ödeme seçenekleriyle de her keseye  uygun.  2 yıl garanti süresi sayesinde kullanım esnasında oluşabilecek her türlü teknik arıza ücretsiz bir şekilde giderilip tekrar kullanımınıza sunulur. Hızlı işletim sistemiyle dizüstü bilgisayarınızda her hangi bir kilitlenme olmaksızın her türlü işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bluetooth özelliğini unutmamak lazım. Bu özellik sayesinde bilgisayarınıza veri aktarabilirken yine bilgisayarınızdan veri gönderebilirsiniz. Ayrıca kart okuyucu ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları kablo kullanmanıza gerek kalmadan  SD/ MMC/ MS kart çeşitlerinden birini kart okuyucu yuvasına yerleştirerek kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Dizüstü İle 9 farklı Dünya

Seçim sizin; evinize, işinize en uygun olan ve en uygun fiyatlarla size en başarılı dizüstü teknolojisini getiren Arçelik size bir telefon uzakta. Aklınıza takılan her şey için detaylı bilgi almak için profesyonel destek ekibimiz 7/24 hizmete hazır. Grundig garantisi ile vazgeçemeyeceğiniz çağın teknolojisi dizüstü bilgisayarlar sizleri bekliyor. 7/24 müşteri hizmetleri sayesinde günün her saatinde öneri ve şikâyetlerinizi paylaşıp her türlü sorununuza cevap bulabilirsiniz. Satış noktalarında alanında uzman kişiler,  ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitedeki en uygun dizüstü bilgisayar önereceklerdir.  Grundig dizüstü bilgisayarlar sizler için itina ile üretilmiş olup yetkili satış noktalarında 9 farklı seçeneğiyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.  Yapmanız gereken yetkili satış noktalarına uğramak, tüm diz üstü bilgisayar seçeneklerimizi incelemek. İçlerinde en uygun olanı uygun fiyatlar ve Grundig garantisi ile sizleri bekliyor.

Kaynak: http://www.arcelik.com.tr/dizustu-bilgisayar.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.