Türkiye iPhone 4S Fiyatları

7 Ekimden itibaren Apple fanatikleri yeni iPhone 4S için ön siparişlerini vermeye başladılar. Amerika ve İngiltere’de ön sipariş rakamları ilk bir kaç gün içinde yüz binleri geçti. Geçtiğimiz günlerde Apple CEO’su Tim Cook’un Apple Kampüs’teki etkinlikte lansmanını yapmış olduğu iPhone 4S’in kontratsız ve sim kilidi olmayan modellerini Türkiye’de satın almak isteyenler için de cihazlara ön sipariş yapmak da mümkün.

Türkiye’de Alsatiphone.com ve Alsatapple.com sitelerinden kontratsız ve sim kilidi olmayan modellere ön sipariş vermek de mümkün. Sim kilidi olmayan kontratsız ve Siyah ve beyaz modeli aynı anda piyasaya çıkacak olan iPhone 4S’in Türkiye fiyatları 2000 TL ile 2500 Tl arası değişen fiyatlarda alıcı buluyor. Alsatiphone.com internet sitesinin hazırlamış olduğu ön sipariş sistemi ile Türkiye’deki iPhone 4S severler tüm dünya ile aynı anda iPhone 4S kullanmanın ayrıcalığını yaşayacaklar.

Ön siparişinizin ardından ürünler Türkiye’ye geldikçe alıcılarla görüşülerek gerek elden gerek alıcıların belirttiği adreslere kargo ile gönderilerek satışlar yapılacak. iPhone 4S modelleri 16 GB, 32GB ve 64 GB olarak üç farklı hafıza kapasitesi büyüklüğünde satışa sunuluyor ve Yeni yazılımı IOS ile beraber kullanıcılar ulaşıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.