iPhone 4S ön sipariş

Geçtiğimiz Cuma günü 07 Ekim de tanıtımı yapılan iPhone 4S için Türkiye,de de ön sipariş toplanmaya başlandı. Sadece apple ürünlerinin alınıp satıldığı www.alsatapple.com online ilan sitesi Apple”ın yeni gözde ürünü iPhone 4S ve iPhone 4 8GB için ön sipariş toplamaya başlamış.

Ürünler henüz piyasada olmamasına rağmen fiyatlandırmaya da giden site, iPhone 4S 16GB için 1499TL gibi bir fiyat belirlemiş. Ürünlerin İngiltere ve Amerika gibi ülkelerin apple store’larından alındığını ve faturalı olduğu için garanti kapsamında olduğunu bildiren site yetkilileri fiyatların ilk bir ay içerisinde yüksek olacağını da söylüyorlar. Yurda yolcu yanında getirilerek sokulan yenı iphone lar pasaport kaydı olmadan ancak iki hafta kullanılabiliyor. Pasaport Kaydı sorununu ise www.pasaportkaydi.com sitesi üzerinden halledilebileceğini ve güvenilir bir platfrom olduğunu iddia ediyorlar.

iPhone 4S e ilk önce sahip olmak isteyenler için iyi bir fırsat olabilir. Yeni iPhone’ların Türkiye’ye gelmesi Kasım-Aralık aylarını bulacağı söyleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.