Çikolata Satışı, Tatlı Harfler, Çikolata Siparişi, Hediyelik Çikolata

Online olarak çeşitli butik çikolata siparişi verebileceğiniz www.cikolatasepeti.com sizin için doğru adres. Çikolata satışında hızlı ve güvenli adres…

Yaratıcılığınızı kullanarak cikolatasepeti.com’un zengin butik çikolata koleksiyonu ve çok özel kutularından zevkinize uygun olanı seçip sevgilinize özel hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Türkiye’de bir ilk, cikolatasepeti.com, üzerine mesaj yazılabilen yeni çikolata serisi “Tatlı Harfler”le Türkiye’de bir ilke imza attı. “Tatlı Harfler”le sevdiklerinize orijinal, eğlenceli, özel ve renkli bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Çikolata Satışı, Tatlı Harfler, Çikolata Siparişi, Hediyelik Çikolata

Bayram’da özel bir mesaj vermek istiyorsanız, “Tatlı Harfler” ile hislerinizi en güzel ve en lezzetli şekilde ifade edebilir ya da özel dolgulu spesiyal ürünler, meyve, kahve, likör gibi alternatif dolgulu, paketli çikolatalarla bayram tebriğinizi anlatabilirsiniz.

www.cikolatasepeti.com’un farklı tasarım kutuları ve birbirinden lezzetli çikolata alternatifleri ile “tatlı yiyelim tatlı konuşalım” sözünün çikolatalar için söylendiğini düşünmemek elde değil. Her zevke uygun ürünlerin bulunduğu siteden satın aldığınız ürünler, en hızlı ve güvenli şekilde adresinize ulaşacaktır.

CKLT Çikolata Fabrikası
http://www.CikolataSepeti.com
Tel: 0 264 592 19 00
Fax: 0 264 592 69 04
Hasan Paşa Mahallesi Segman Caddesi No:10
Kırkpınar – Sapanca / SAKARYA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.