Telefon numarasının kime ait olduğunu bulma

Cep telefonunuza ya da ev telefonunuza kim olduğunu bilmediğiniz numaralardan gelen çağrıların, sizi rahatsız etmeye çalışan telefon numaralarının kime ait olduğunu merak etmeniz çok doğaldır.  Bu durum karşısında turkcell, vodafone, avea fark etmeksizin ufak bir sorgulama ile bir numaranın kime ait olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için yazıyı okumaya devam edin;

Sabit hat numarasının kime ait olduğunu öğrenme
http://www.ttrehber.turktelekom.com.tr/trk-wp/IDA2 adresine giderek kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulama sayfasında Türk Telekomdan hat açtırırken numarasının görünür olmasını isteyen kişileri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Turkcell numarasının kime ait olduğunu öğrenme
Herhangi bir turkcell numaransın kime ait olduğunu öğrenmek için; Telefonunuzun mesaj bölümüne giderek KIM yazın ve boşluk bırakın ve daha sonra kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı başına sıfır koymadan yazarak 2222’ye mesaj olarak gönderin.

Avea numarasının kime ait olduğunu öğrenme
Yine kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı başına sıfır koymadan mesaj kısmına yazarak 11855’e gönderebilirsiniz. Bilgispot.com Yine bu işlemi 18855’i arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone numarasının kime ait olduğunu öğrenme
Aynen avea’da olduğu gibi kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı başına sıfır koymadan mesaj bölümüne yazarak 11842’ye gönderiyorsunuz.

Latest Comments
  1. Anonim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.