Windows Live Messenger 2011 indir

Bütün dünyanın en fazla tercih ettiği mesajlaşma programı olan Windows live Messenger ( anlık mesajlaşma programı) 2011 birçok farklılık içermekte olan yeni versiyonu ile kullanıcılarına sunuldu.

Sosyal ağlar ile anlık iletileri bir araya getiren Windows live Messenger 2011 sosyal paylaşımları tek bir yerden yönetmeyi sağlayan birçok yeni özellik içermektedir. Facebook, myspace ve linkedln gibi soysa ağlar ile bağlantı kurmayı sağlayan yeni sürüm ayrıca tasarımı ile dikkat çekici.

Windows live 2011 HD destei ile kamera ile görüşmelerde tam ekran yapmayı sağlıyor.Bunun haricinde video mesaj kaydedip arkadaşlarınız ile paylaşma imkanınız var.

Git gide artan sosyal ağ kullanımı dikkate alınarak değişik ağlardaki arkadaşlar ile tek bir yerden iletişim kurulabilecek yeni bir mesajlaşma yazılımı olarak karşımıza çıkan yeni sürümde, çevrimiçi videolar seyredecek, arkadaşlarınızın durumunu takip edecek, hotmaile gelmiş olan e-mailleri kontrol edeceksiniz.

Yorum yazmak, fotoğraf ve beğenileri paylaşmak için bir tek Windows live Messenger kullanmak yeterlidir. Paylaşımların ön planda yer aldığı Windows live Messenger 2011 web ve mobil olarak bütün isteklere cevap verir.

Önemli bir not; Windows live Messenger 2011 sürümünü Windows Vista ve 7 işletim sistemlerinde çalıştırmanız gerekir.

İndirmek için tıklayın…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.