Balayı İçin Gidilecek Ülkeler

Balayını yaz mevsimine getirmeyi isteyenler için en güzel destinasyonlardan birisi yunan adalarıdır. Yunan adaları içerisinde yeni evli çiftler için klasik bir hale gelen seçenek ise santorini adasıdır.

El değmeyen coğrafyası, mükemmel derecede göz alıcı doğasıyla birlikte konforlu otel ve tesisleri ile santorini romantizmin mükemmel bir şekilde yaşanabileceği bir yerdir.

Yeni evli çiftler için ulaşımın kolay olması açısından dikkate alınacak diğer bir yunan adası, küçük ve şirin sakız adasıdır. Bodrum’dan deniz yolu ile kısa süre içerisinde gidilebilen sakız adasının tenha sahillerinizde kafanızı dinleyebilir, akşam saatlerinde ise hareketli gece yaşamının tadını sonuna kadar çıkartabilirsiniz.

Uzakdoğu’da onlarca cennet mekânı ile balayı için düşünebilecek bir kıtadır. Burada en popüler balayı rotalarından birisi ise, Tayland körfezinde bulunan samui adası olabilir.

Hindistan cevizi ve palmiye ağaçları ile kaplı bu eşi benzeri olmayan coğrafyada Tayland’ın başka turistik yerlerinde bulunan dev binaları dikkate alınmadan doğanın sefasını sürebilirsiniz.

Yaz mevsimi için aslına bakılırsa birçok Avrupa şehri de keyifli bir balayı tatilleri vaat edilmekte. Düşlenilen balayı konseptine uygun bir Avrupa şehri seçip balayı programına göz atabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.