Tercümex İstanbul Ukrayna Tercüme Ukraynaca Çeviri

Tercumex Istanbul, Beşiktaş İstanbul ve Ukrayna Kiev büroları ile Türkçe Ukrayna ve Ukrayna Türkçe dil çiftlerinde profesyonel çeviri, yeminli tercüme, ardıl tercüme, günlük tercüme, akademik çeviri, lokalizasyon ve dil hizmetleri sunmaktadır.

Türkçe Ukrayna Tercüme hizmetlerimiz Kiev Ukrayna büromuzda anadili Ukrayna olan mütercim tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Ukrayna Türkçe Tercüme hizmetlerimiz ise Beşiktaş İstanbul büromuzda anadili Türkçe olan mütercim tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize Türkçe Ukrayna ve Ukrayna Türkçe tercüme ve çeviri alanlarında, hedef dili (gerek Ukrayna olsun gerekse Türkçe olsun) anadil olarak konuşan mütercim tercümanlarla işbirliği yaparak ve gerektiğinde anadili Ukrayna olan ve anadili Türkçe olan tercümanlar arasında işbirliği ve koordinasyon sağlayarak her zaman en yüksek kaliteyi sunuyoruz.
Ukrayna Tercüme ve Ukrayna Çeviri hizmetlerimizle ilgili bilgiyi internet sitemizin Ukrayna Tercüme ve Ukrayna Çeviri sayfalarında bulabilirsiniz
Tercumex Istanbul
Biz Çeviriyoruz, Dünya Dönüyor…

www.tercumex.com.tr
T: +90 (212) 259 2949
F: +90 (212) 259 2958

Tercumex markası, grafik logosu ve “Biz Çeviriyoruz, Dünya Dönüyor” sloganı Tercümeks Dil Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti’nin tescilli markalarıdır ve fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadırlar.

Tercümeks Dil Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi
Sinanpaşa Köprü Sokak Çelik İş Merkezi No: 10 K: 1 D: 36-37, Beşiktaş 34345, İstanbul
T: +90 (212) 259 2949 – F: +90 (212) 259 2958 – E: istanbul@tercumex.com.tr

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.