Sanalika Hileleri

Google’da sanalika.es.com yazıyoruz. İlk çıkan siteye giriyoruz ondan sonra normal karakteri ve kullanıcı adı ile giriş yapıyorsunuz. İlk başta karakteri yaratırken beyaz görünüyor sonra zenci oluyor. Aynı karakteri sanalika türkiye sitesindede kullanılabiliyoruz. Kayıt olurken ülke olarak Güney Afrika seçerseniz arap olursunuz. Sanalika zenci olma hilesi kullanarak arap olabilirsiniz.

Sanalika çıplak olma hilesi kullanarak üstünüz çıplak dolaşabilirsiniz. Yapmanız gerekenler boş bir alana geçeceksin önce, giysi dolabından kıyafetleri açacaksın. Süresi kullanılmamış olan kıyafetlerden giyin. Ondan sonra ctrl+shift+n tuşuna basın gizli sekme açılacak. Gizli sekme açılınca başka bir hesabınızı gireceksiniz. Adalar yüklenince çıkış yapın. Önceki sekmeye tekrar gelin giysi dolabını tekrar açın. Kıyafet dolabında önce t-shirt bölümünü açın. En az 3 adet tshirt gerekli bu işlem için. Tshirtlerin hepsini tek tek giyin. Sonra pantolon dolabını açın. Yine en az 3 adet pantolon gerekli ve bunlarıda tek tek giyin. Gözlük dolabını açın. 1 adet gözlük yeterli bunun için gözlüğü takın. Ayakkabı dolabını açın yine 3 adet ayakkabıyı tek tek giyin. Sonra kaydet’e basın artık çıplaksınız.

Sanalika Işınlanma Hilesi : Bir tahta bankın üzerine oturma okuna basın gitmek istediğiniz yerin okuna tıklayın ve ışınlanın.Sanalika Eşya kopyalama hilesi : Bir eşyayı elinize alın sevgi apartmanın asansörüne binin o anda eşyayı bırakın eşyadan iki tane oluyor o ikinci eşyayı 25 dk eilinizde tutun çantanızda hep bulunuyor. Sanalika Eşya hilesi : Bakkala gidin bir eşya seçin satın al değin vazgeç değin tabloyu kapatın sonra bir daha tablo açın aynı eşyayı seçin satın al değin tamam değin eşya çantanızda oluyor. Sanalika Eşya Çalma Hilesi : Takası açın karşınızdaki kişiye 50 kere evete basmasına söyleyin. 50 kere basarsa 50 tane eşyan olacağını söyleyebilirsiniz. Karşınızdaki 50 kere basınca 1 kere onaylaya basın. Eşyalar size geliyor.

Latest Comments
  1. Anonim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.