Pembe Maske Yüze Nasıl Uygulanır ?

Pembe maske nasıl uygulanır sorusu en fazla sorulan sorular arasında bulunuyor. Pembe maske PBM logusu pink beauty mask olarak alınan orjinal ve hologram numarası bulunan pembe maskeyi cilde uygulamadan önce, yüzünüzü sıcak su ile tamamen temizlemeniz gerekiyor.

Pembe maskenin evde kullanımı için herhangi bir buhar maskesine gerek yoktur, yüzünüzü sıcak su ile yıkamanız yeterli olacaktır.

Sıcak suyla güzelce temizlenen cilde pembe maske uygulama şekline geçmeden önce yüzünüzü tamamen kurulamanız gerekir.

Kurulamanın ardından yüzünüze pembe maskeyi bir fırçayla yada elinizle güzelce yedirerek ince ve kalın tabaka olmayacak şekilde sürün. Yüzünüze tamamen pembe maskeyi sürdükten sonra 30-40 dakika kadar pembe maskenin kurumasını bekleyin.

Kurumuş olan pembe maskeyi daha sonra yüzden soyarak çıkartın. Bu şekilde pembe maske uygulamasını yaparak kısa sürede bu problemden kurtulabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi pembe maske uygulaması diğer sivilce için üretilen ürünlere göre daha basit, kolay ve kısa sürelidir.

Yüzünüzdeki kırışıklık, sivilce ve sivilce lekelerinden müzdaripseniz pembe maske yardımıyla bu problemden kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Pembe Maske Yüze Nasıl Uygulanır ?

Ürün onaylıdır. Hatta bu ürünü ünlü bir isim kullanarak onayladı. En popüler diziler arasında olan ” Öyle bir geçer zaman ki ” dizisinde Berrin’i oynayan güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy bu ürünü kullanarak yüzündeki belirgin sivilce izlerinden kısa bir süre içinde kurtuldu.

Güzellik benim için önemli diyorsanız bu ürünü kullanmada geç kalmayın. Hemen sipariş verin ve cilt sorunlarınızdan kısa bir süre içinde kurtulun.

pembe maske sipariş

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.