Pembe Maske Sivilce Kremi

Cilt yenileyici soyulabilir pembe maskeyle güzelliğinizi tekrar kazanabilirsiniz.

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki ” dizisinde Berrin rolünü oynayan Yıldız Çağrı Atiksoy, yaşamış olduğu cilt sorunundan kurtuldu. Genç ve güzel oyuncu pembe maske tedavisini uyguladı ve 1,5 aylık bir tedaviden sonra pürüzsüz bir cilde sahip oldu.

Pembe maske tedavisi, yıpranan ve lekelenen cildi tekrar sağlıklı bir hale getirir. Beş hafta kür şeklinde uygulanan yöntem yüz cildeki su, vitamin ve kolejen eksikliğini giderip gereken fonksiyonu yerine getirip canlılık katar.

Bio molekül içeren pembe maske hamur şeklinde bütün yüz ve boyuna sürülür. Maske ısısı kendi kendine 42 dereceye yükselir ve 0 dereceye düşer.

Pembe maske soğutma ve ısınma işlemi esnasında önceden insanın cilt türü ve problemine yönelik olarak seçilen aktif maddeler cilde tamamen nüfuz eder.  30 Dakika uygulamanın ardından cilt hücreleri canlanır ve cilt fonksiyonları düzenlenir. İnsanın yüz kasları hareket ettirmesi ile maske kalıp şeklinde çıkartılır.

Yoğun makyaj ve düzensiz olarak beslenme yüzünden ciltte yağlanma ve sivilce tarzı sorunlarla karşılaşan genç ciltler, cildi hızlı bir şekilde dengeye kavuşturduğu için pembe maskeyi tercih ediyorlar. Pembe maske fiyatını pembemaskefiyati.net sitesinden öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.