İphone ile Neler Yapılır?

Günümüzün en gözde akıllı telefonu olan iPhone içerdiği binlerce eklenti sayesinde kullanıcılarına son derece kolaylık sağlamakta. İphone’unuz ile kitap okuyabilir, film seyredip radyo dinleyebilir, haberleri takip edebilir, piyasada mevcut oyunların hemen hemen tamamını oynayabilir, ipod olarak kullanabilir, resim çekip bunları sosyal paylaşım sitelerine anında gönderebilir, video çekebilir, youtube a girip saatlerce video izleyeyebilir, hatta işi biraz abartıp sınavlara bile iPhone’unuzla çalışabilirsiniz. Burada saydığımız aktiviteler sadece küçük bir kısmını kapsıyor İphone ile yapabileceklerinizin.

İşte böyle son derece kullanışlı olan bu ürünün en son modeli olan iPhone 4 maalesef Türkiye’de daha henüz bütün kullanıcılara ulaşamadı. Durum böyle olunca Türkiye’deki İphone fiyatları yurt dışında satılan fiyatların bayağı üzerinde. İphone 4 fiyatlarının bu derece yüksek olmasının sebebi Türkiye’ye birer ikişer yurt dışından gelen cihazların talebi karşılayamaması.

Güncel iPhone fiyatları ile alakalı daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız www.iphone-fiyatlari.com size bu konuda gerekli bilgiyi verebilecek bir site. Eğer sizde iPhone fiyatlarını yakından takip etmek istiyorsanız www.iphone-fiyatlari.com adresinden yazıları okuyup yorum yapabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.