İnternet sansürüne karşı Türk çözümü ‘gizlenVPN’

Giderek daralan internet özgürlüklerimize karşın, üretilen pratik ve akılcı çözümler hızla yaygınlaşıyor. 22 Ağustos 2011, internette sansür tarihi yaklaşırken, son zamanlarda sıkça duyduğumuz VPN terimi nedir diye sorarsanız en güzel çözüm gizlenVPN derim.

VPN Nedir?

Sanal özel ağ kelimelerinin İngilizce baş harflerinden oluşur (Virtual Private Network) başta, büyük şirketler, bankalar, oteller, üniversiteler tarafından insanlara sunulan özel ağlara güvenli bir şekilde uzaktan bağlanmalarını sağlar.

Ne işe yarar gizlenVPN ?

Ulusal filtreler dahil kimse sizin hangi siteye girdiğinizi anlayamaz. İnternet bağlantınız hiçbir şekilde takip edilemez,  bütün işlemlerinizi güvende ve istediğiniz sitelerde surf yapabilirsiniz. Esas amacı internet sansürüne çözüm. Akıllarda olan bir soruda kullanıcılarımızın tüm bilgileri 128-bit ile şifrelenmekte olup, her kullanıcıya özel kullanıcı adı ve şifre tahsis edilmektedir. Ayrıca bilgisayarınızda hiçbir değişiklik yapmanıza da gerek yoktur.

gizlen

Neden gizlenVPN ?

22 ağustos 2011 internet sansürü sonrası, birçok Türk firmasının hali hazırda sunduğu VPN hizmetini, kendi programımız ile birlikte Türk insanı ile ilk defa buluşturmanın mutluluğu içerisindeyim. Hazır program altyapısıyla hizmet veren Türkiye de ilk kişi benim.

Türkçe program entegreli ilk VPN projesi olan gizlenVPN işte bu noktada ön plana çıkmaktadır. Kendi sermayemiz ile bugünlere gelen gizlen.net, Mayıs 2011 ayından itibaren, 20 farklı lokasyonda (Almanya, Amerika, Belçika, Çek, Finlandiya, Fransa, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İşveç, İşviçre, İtalya, Kanada,  Lüksemburg, Portekiz,   Romanya, Singapur, Türkiye) 50 adet sunucuyla insanlara VPN hizmeti vermektedir.

Size sunduğumuz 20 lokasyon sayesinde, istediğiniz an istediğiniz noktadan bağlanabilirsiniz. Tek tuşla Amerika tek tuşla Singapur.. Hem de herhangi bir ayarlama yapmanıza gerek yok. Ayrıca bu VPN yazılımımız, 3G Modemler, Windows Mobile, Iphone ve Nokia cep telefon markaları tarafından da desteklenmekte ve kullanılmaktadır.

Hem Türkçe hemde hesaplı, aylık 10 TL fiyatlardan başlayan gizlenVPN programı hakkında daha detaylı bilgi almak için, www.gizlen.net/vpn adresinden bizlere ulaşabilir aklınıza takılan soruları sorabilir veya gizlenVPN i tercih eden kullanıcılarımızın yorumlarına ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.