Beyaz iPhone 4 İle Yeniden

Apple başkalarının yapamadıklarını yapabilen sihirli bir marka. Öyle ki iPhone 4 piyasaya çıkalı yaklaşık bir yıl olmasına rağmen aynı ürünün farklı bir rengi ile yeniden apple store’larda çoşku yaratmayı başarabildi. Beyaz iPhone 4’ün piyasaya sürülmesi ile şimdiye kadar görülen uzun iphone 4 kuyruklarını unutturan çılgın bir insan topluluğu görüldü apple store’larda.

Siyah iPhone ile beyaz arasında ne fark var diye soracak olursanız size kocaman bir hiç cevabını rahat bir şekilde verebilirim. Yani bildiğiniz iPhone 4 ama renk olarak beyaz tercih edilmiş. Beyaz iPhone 4 alabilmek için elinde bulunan siyah iPhone’ları satanlar da var işin garip tarafı.

Peki bu yeni iPhone 4 fiyatı ne kadar olacak? Türkiye’ye gelmesi en az bir ay sürebilecek olan bu beyaz iphone 4 fiyatını yurt dışından gelen iphone miktarı belirleyecek gibi. Eğer ben hemen elime beyaz iPhone 4 almak istiyorum diyorsanız normal iPhone 4 fiyatının en az 200-300 TL üzerinde bir miktar ödemeniz gerekebilir. iPhone fiyatları ile detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız www.iphone-fiyatlari.com web sitesinden güncel iphone yazılarını okuyup yorum yapabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.