Sancaktepe Su Tesisatçısı – 444 88 48

Gündelik ev hijyeni, mutfak ve bunun gibi bir çok ihtiyacımız için yararlandığımız, yuvamızın kalbi durumunda bulunan musluklarımızın göz önündeki parçalarının alt kısmında, esas buzdağının kocaman parçası yani tesisat bulunmaktadır. Su tesisatımızda oluşacak arızalar, ev yaşantımızı sekteye uğratacağı gibi, farkedilmemesi durumunda daha da çözülemez aksaklıklara sebebiyet verebilir.Bir takım sorunları yalnız başımıza çözebiliriz fakat bazı problemler kesinlikle teknik servis çağırmamız lazımdır. Zira bilmeden uygulayabileceğimiz müdaheleler arızaları daha da komplike hale getirip, giderlerini arttırabilir. Bu duruma yanlış özel teknik servis seçimi de sebep olabilir.

Sancaktepe Tesisatçısı olarak siz değerli kullanıcıların bu tür aksamalarla karşı karşıya gelmemesi için gece gündüz demeden çabalıyoruz.

İşleyen alet paslanmaz der büyüklerimiz, fakat bu atasözü tesisatınız açısından her zaman gerçekleşmez.Sorunlar hiçbir zaman geleceklerini haber vermezler lakin biz vadettiğimiz saatte yanınızda oluruz, sorununuzu halletmeden gitmeyiz. Tam
techisatlı servis araçlarımız, gece gündüz farketmeden siz değerli müşterilerimizin bir telefon uzağında olan çağrı merkezi çalışanlarımıza bıraktığınız arıza bildirimlerinin akabinde azami 24 saat içinde evlerinize yönlendirilecektir. Servi araçlarımızda probleminizi vakit kaybetmeden çözmek için ihtiyaç duyulacak her çeşit techizat bulunup değiştirilen yedek parçalar ve sunduğumuz işçilik hizmeti 1 yıl garanti dahilindedir. Dünya standartlarında özel servis hizmetine ulaşmak için sihirli rakamlar ; 444 88 48.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.