Rhmoz.Com – İnternet Siteleri İçin Dizin Servisi

Dizin ve toplist sitelerini bilmeyen webmaster yoktur. Çoğu webmaster sitesinin kalitesini arttırmak için sitesini dizinlere kaydettirmek ister. Tabii çoğu kaliteli dizinde ücretli olarak kayıt yapmaktadır. Rhmoz ise bu dizinlere nazaran hem yüksek Alexa ve indexlenme değeri hem de bedava olması ile webmasterlara avantaj sağlıyor.

Sitenizi bir dizin sitesine eklediğinizde ziyaretçileriniz sizlerin kaliteli bir site olduğunuzu bilir ve sizin sitenize reklam teklifi verir. Bunun nedeni dizin sitelerinin, siteleri kendi bünyesinde yayınlamadan önce her ayrıntıyı göz önünde bulundurarak sitenizi kabul ederler yani dizin siteleri bir link çöplüğü değil tamamen iyi linkleri içeren bir uygulamadır.

Dizin siteleri sizler için aynı zamanda bir backlink çalışmasıdır. Backlink, Google için çok önemli bir uygulamadır. Yani dizin sitesi bünyesine sizi almışsa yoğun bir incelemeden geçtiğinizi bildiğinden dolayı sıralamalarda üstlerde çıkmanıza da olanak sağlamaktadır.

Sizler için en ideal karşılıksız dizin yani ücretsiz dizin sitesi olan Rhmoz, site ekleme başvurularını ince eleyip sık dokuyarak diğer tüm kalitesiz sitelerden farkınızı ortaya koymaktadır. Sitenizin kalitesiz olduğunu düşünüyorsanız Rhmoz’a kayıt olarak kabul edildiğinde sitenizin mutlaka kabul edilmesinin kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz.

Latest Comments
  1. mavikoltuk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.