Pembe maske ile cilt problemlerinize son

Pembe maske sivilcelerin ciltte meydana getirdiği izleri yok eder. Hücre yenileyici özelliğiyle birlikte cildi temizler ayrıca selülit yok edici olarak ta tercih edilebilir.Ciltteki su, vitamin ve kolajen eksikliği tamamlıyor. Pembe maskeyle birlikte kısa süre içerisinde kırışıklıklardan kurtulabilir ve daha genç görünebilirsiniz.

Pembe maskeyle artistlerin ciltlerine sahip olabilirsiniz. Pembe maske tedavisi mevsimsel farklılık ve hava kirliliği sonucunda ciltte meydana gelen nem kaybı, nem kaybıyla birlikte oluşan kırışık ve ciltteki büzülme, pullanma, hassaslık ve kızarma gibi problemleri yok eder. Ciltte yağ ve nem dengesini düzenleyip gençlik iksiri haline gelir. Bununla beraber ciltteki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayıp cilde canlılık ve tazelik verir.

Pembe maske tedavisi dış etkenler sonucu kirlenip, kuruyarak nemi yok olur. Ciltlerin yağ ve nem oranını dengeleyip genç görünmeyi sağlar.

pembe maske

Uygulamaya başlamadan önce yüzü sıcak suyla yıkamak ve iyi bir şekilde kurulamak gerekir. Maskeyi bütün yüze isterseniz boyun bölgesinde uygulayabilirsiniz. 30-40 Dakika süreyle yüzünüzde bekletin ve tamamen kuruduğuna emin olduktan sonra kalıp şeklinde yüzünüzden çıkartın. Bu uygulamayı beş gün süreyle her gün yapmanız gerekir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.