Marka Kutu ile indirim günleri

Marka Kutu modayı takip eden uzmanlarca hazırlanan, sizi en moda kıyafetlerle giydirmekten gurur duyan indirimli bir alışveriş sitesidir.

Dünyanın takip ettiği markalar için yurtdışına gitmeye gerek bırakmayan bu site evinizin rahatlığında en moda kıyafetleri almanıza olanak sağlar. Site ürün fiyatları konusunda da indirim oranları ile dikkat çekicidir. Her üründe satış oranına bakılmaksızın %80 oranında indirim mevcuttur.

Markakutu.com da vade farkı uygulanmamaktadır. Fiyatlar sabittir. Bu sayede tüketici en moda kıyafetlerini uzun taksitlere yayarak yorulmadan ödeyebilir. Ayrıca siteye üye olan her kullanıcıya 50 tl değerinde puan verilmektedir ve bu her türlü site alışverişinde kullanılabilir. Markakutu.com’da satış sonrası hizmet önemlidir.

Satın aldığınız her ürün aynı gün kargoya verilir. Site üzerinden kargonuzun her işlemini takip edebilirsiniz. Markakutu.com Türkiye’nin en güvenilen kargo şirketi olan Mng şirketi ile çalışır. Bu sayede tüm kargolarınız bir gün içinde hasar görmeden elinize ulaşır.

www.markakutu.com da tüm ürünler orijinaldir. Kutusundan sadece sizin siparişiniz için çıkarılmakta ve kontrolü yapıldıktan sonra adresinize gönderilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.