Karşıyaka Beyazeşya Servisi – 444 14 94

Beyaz eşya kelimelerini işitince aklınıza ne geliyor ? Çamaşır makinesi, vantilatör, bulaşık makinesi benzeri emaye kaplanmış elektronik eşyalar değil mi?

Evinizde çok önemli yeri olan bu ürünlerin tanımı bu kadar kolay olsa da ev yaşantınızda oluşturdukları etkiler ve bozulduklarında çektiğiniz tasalar bu kadar da basit değil. Dünya durmadan dönüyor ve teknolojik gelişmeler de aynı şekilde sürekli ivme kazanarak yol alıyor. Buna bağlı olarak da onlara olan ihtiyaç giderek artıyor, bu cihazların bulunmadığı bir ev düzeni düşünülmüyor. Güzel bir yemek pişirmek istediğiniz fırınınız bozuk olduğunda canınız hemen sıkılabiliyor.

Bir de probleminizin yanında geciken ve özensiz özel servisle uğraşmak hiç dilemezsiniz.

Karşıyaka Beko Servis olarak keyfinizin kaçmamasına ve problemlerinizin vakitlice çözüme ulaşmasına en az sizin kadar ehemmiyet gösteriyoruz.

Bir çağrı servisi canlandırın, 7 gün 24 saat telefonun diğer ucunda. Bir teknik ekip hayal edin yaptığı işi kendine güvenerek uyguluyor ve branşında en iyi olmak için sürekli değişmeleri izleyip kendini yeniliyor. Bu ikiliyi alın, yanlarına bütçenize uygun ücret ve dakikliği katın. Bu sentezi bulabileceğiniz tek telefon numarası 444 1 494. Üstelik değiştirdiğimiz yedek parçalarımıza ve işçiliğimize 1 sene garanti süresi sunuyoruz. 21. yüzyılın ötesinde servis felsefesiyle karşılaşmak için asla geç değil. Beyaz eşyalarınıza bir kıyak yapın ve bilinçli kitlenin içindeki yerinizi alın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.