iPad 2 Türkiye Fiyatları

Türkiye bu sefer iki ay gibi kısa bir sürede ipad 2 yi getirmeyi başardı. Apple’ın Türkiye ana distribütörü Bilkom 29 Nisan’dan itibaren 1080TL’den başlayan fiyatlarla satışa başladı. Bu süre geçen sene 9 ayı bulmuştu. iPad 2 Türkiye’ye geldi fakat yeteri kadar geldi mi? Tabiki bu sorunun cevabı “hayır yeterli değildi” olacak. Apple AB ülkelerine bile sınırlı sayıda iPad 2 gönderirken Türkiye için tatmin edici bir miktar göndermesi beklenemezdi.

Nitekim ilk günden iPad 2 ler tükendi. Elini çabuk tutan ve uykusundan fedakarlık yapan alıcılar geceden sıraya girerek iPad 2 leri kaptılar. Türkiye’de yeniden ne zaman satılmaya başlanır bilmem ama an itibariyle iPad 2 fiyatları söyle;

Sadece WiFi (Kablosuz)
Wi-Fi, 16 GB: 1.080 TL
Wi-Fi, 32 GB: 1.332 TL
Wi-Fi, 64 GB: 1.549 TL

WiFi + 3G
Wi-Fi + 3G, 16 GB: 1.367 TL
Wi-Fi + 3G, 32 GB: 1.619 TL
Wi-Fi + 3G, 64 GB: 1.835 TL

Bu fiyatlar pahalı diyorsanız daha ucuz fiyata tabiki de iPad 2 sahibi olabilirsiniz. Yurt dışında tanıdığınız varsa veya yurt dışına çıkma gibi bir durumunuz varsa başta ABD olmak üzere İngiltere ve diğer AB ülkelerinden ucuza alabilirsiniz bu ürünü. Hem de alırken ödediğiniz vergiyi havaalanında geri alarak çok daha ucuza getirebilirsiniz iPad’inizi. Tabiki iPad 2 fiyatları Türkiye’de diğer ülkelerdeki fiyatlara düşecek fakat o zamana kadar Apple yeni modellerini çıkarmış olur.

iphone

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.