İnternetin En Çilek Oyun Sitesi!

2006 Yılından beri faaliyette olan ve on binlerce çocuğun gönlünde taht kuran Çilek oyun çalışmalarını sürdürmeye hızla devam ediyor. Yüzlerce oyun sitesi içinde farkını hissettiren ve tüm Çilek Severler’e keyifli vakit geçiren portal, ilerleyen dönemlerde hizmet kalitesini çok daha yukarılara taşımayı hedefliyor.

Her yaştan oyun severlere hitap eden, alt yapısı ile Türkiye’deki sayılı oyun sitelerinden olan Çilek Oyun, oyunlar dünyasının nabzını tutmaya hazırlanıyor. Çok yakında yepyeni ara yüzü ve yepyeni özellikleri ile sevenleriyle buluşacak.
Siteye üye olan tüm ziyaretçilerin oynadıkları her oyun için Çilek Para kazanması ve kazandığı para ile profilini geliştirerek Çilek’i daha da benimsemesi sitenin büyük artılarından bir tanesi. Toplam 10 kategorideki yaklaşık 1800 oyunu ve binlerce üyesi ile gelişmeye devam ediyor.

Çocukların zeka ve ahlaki gelişimlerini önemseyen Çilek Oyun, yayınladığı her oyunu ile ziyaretçilerine faydalı olmayı hedeflerken, zararlı içeriklere karşı da büyük bir kalkan oluşturuyor. Büyük çoğunluğunu 5-15 yaş aralığının oluşturduğu ziyaretçi kitlesinin her yönüyle gelişimine faydalı olmak için büyük çaba gösteriyor ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı önemsiyor.

Çilek Oyun büyümeye devam ediyor ve 5. yaşında büyük yenilikleri hayata geçirmeyi planlıyor. Tüm bu süreçte bütün ziyaretçilerinin yanında olduğunu biliyor ve bu durumdan dolayı mutluluğunu paylaşmaktansa hiç çekinmiyor.
Her geçen gün kalitesini ve ziyaretçi potansiyelini daha da arttıran web sitesi tüm sevenlerinin görüşlerini ve isteklerini önemsiyor. İletişim sağlamak için ziyaretçilerinin kendisine ulaşması için bir e-posta adresi de belirlemiş ve bildirilen görüşlerden dolayı da büyük memnuniyet duyuyor.

İlerleyen dönemlerde çok daha güzel gelişmeler ile ziyaretçilerini karşısına çıkması aşikâr görünüyor. Her şey çok daha güzel olması dileğiyle.

Latest Comments
  1. oyun

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.