Gözaltı torbaları nasıl geçer?

Yaşınız kaç olursa olsun genç ya da yaşlı her insanda gözaltı torbaları dönem dönem görülebilir. Gözaltı torbaları kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterebilir. Bu durumda kişi için pek iç açıcı sayılmaz. Eğer maddi durumunuz iyi ise gözaltı torbalarını normal bir estetik ameliyatı ile aldırabilirsiniz. Maddi durumunuz uygun değilse ve sağlık durumunuz estetik yaptırmaya müsait değilse estetik yaptırmadan gözaltı torbalarınızdan kısmen kurtulabilirsiniz.

* Yaklaşık olarak 2 çay bardağı suyu kaynatarak içine yaklaşık 2 yemek kaşığı fındık yaprağı ilave ederek demleyin. Bu şekilde demlenmiş olan karışımı süzerek buzdolabında soğumaya bırakın. Daha sonra soğuyan karşım içine pamuk batırarak suyu iyice çekmesini sağlayın ve pamuğu gözaltı torbalarınızın üzerine koyun. 10 dakika kadar bekleyin.

* Eczanelerden göz altı kremi satın alarak kullanabilirsiniz. Yalnız gözaltı torbalarınız için kullanacağınız kremi dışarıdan içeriye doğru sürmeye özen gösterin.

* Gözaltı torbalarını sıkıştırarak yok etmeyi sağlayan siyah çay ve papatya çayını buz kalıplarda dondurarak göz altı torbalarınızın üzerine koyarsanız bu şekilde de göz altı torbalarınızın yok olmasını sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.