Balayında nereye gidilir ?

Düğün hazırlığı son hızla devam ederken balayı için plan yapmayı fırsat bulamayanlar için bazı önerilerimiz olacak.

Balayını beş yıldızlı otelde konaklayarak, deniz ve güneşin tadını çıkartarak yapabilirsiniz. Tarihi yapıları gezerek de gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz kumsallarda denizin tadını çıkartabileceğiniz değişik aktivite alternatifleri ile balayını unutulmaz hale getirebilirsiniz. Sörf tutkunlarının uğrak mekanı olan Çeşme’nin etrafındaki Alaçatı’da sörf dersi alabilirsiniz. Kaplıcalarda rahatlayabilir, efraftaki adalarda tek turlarına katılabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Göcek; Mavi yolculuğa hiç gitmediyseniz, ilk balayında eşiniz ile beraber gitmek istiyorsanız size Göcek’i öneririz. Balayın tamamını mavi yolcukta geçirmek istemiyorsanız göcekte yapılan günübirlik yada birkaç günlük tekne turlarına katılarak adaları ve koyları ziyaret edebilirsiniz.

Macera seviyorsanız kaz dağlarını öneririz. Kuzey egenin eşsiz tatil bölgelerinden olan kazdağlarının en sıcak mekanlarından birisi zeytinbağıdır. Bu bölge özellikle açık hava organizasyonlarını sevenler için birebirdir. Doğa ile iç içe balayı geçirmek isteyenler kazdağlarını tercih edebilir.

Balayından beklenilen şey şık otel, deniz ve kumsal değil ise olimposta farklı bir tatilin tadına varabilirsiniz. Olimpos ağaç evlerinde aşk zamanı haricinde, iki yamacın ortasından geçen dereniz buz gibi suyuna dokunarak mükemmel zaman geçirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.