Ares 2.1.7 İndir – Download

Ares 2.1.7

Dünya üstünde en fazla tercih edilen müzik, dosya, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında yer alan ücretsiz ares sizlere sınırsız paylaşım sunuyor.

Açık kaynak kodlu geliştirilmiş olan ares kendi ağı üstündeki kullanıcılara oluşturmuş sanal bağ ile beraber paylaşılmakta olan dosyaları transfer yapabilme imkanı sağlıyor. Son güncellemeleriyle bittorrent protokl desteği, soutcast radyo istasyonu desteği gibi birçok özellik ilave edilen ares üstünde kendi kanalınızı yaratabilirsiniz. Hazır chat odalarına girip yeni arkadaşlar bulabilirsiniz.

Ares otomatik olarak alınan dosyaların kaynaklarını bulur ve bununla beraber indirme işlemi esnasında daha çok kaynak arayıp hızı artırarak yükleme süresini en aza düşürür.

Paylaşılan dosyaları kategoriye ayırıp kitaplık bölümünde kendi istediğiniz şekilde yerleştirebilirsiniz. İndirilen dosyaları da aynı biçimde düzenleyebilirsiniz. Dosyaları kategori, isim ve tür gibi şeylere göre sıralayabilir.

Dosyaları genüz indirme işlemleri tamamlanmadan önizleme yapıp izleyebilir ve dinleyebilirsiniz. En favori dosyaları playlistlerini oluşturup, internet radyo ağı yapabilirsiniz.

Kendi chat odalarınızı yapabilirsiniz ve diğer uygun kanallara girebilirsiniz. Chat kanalı yapma işlemi ares üstünde görülebilecek en kolay biçimde yapılır. Artık dosya indirirken arkadaşlarınız sohbet edebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.