Altın çilek nasıl kullanılır ?

Altın çilek son zamanlarda zayıflama ürünü olarak büyük bir ilgi gördü. Zayıflatan bu ürünü birçok yerde bulmanız mümkün. Peki nasıl zayıflatıyor.

Tok tutar; Dünyanın en fazla lifine sahip olan altın çilekle zayıflama sırasında herhangi bir açlık hissi olmayacak. Midenin şişen yapısıyla tok tutmak altın çilek için oldukça kolay bir iştir.

İştah Keser; Formülünde yer alan banaba leaf ile kan şekerini dengede tutar ve kilo almaya yada zayıflamamaya sebep olan insülin direncinin büyük oran ile önüne geçer.

Kalori Emicidir; Yetişmiş olduğu yerlerdeki yerlilerin, yaprağı ile etlerin üstünü kapatarak daha kolay sindirilebilir hale getirdiğini gören bilim adamlarının yapmış olduğu araştırma sonucu, bitki yapraklarında yer alan madde olan papaini keşfettiler. Yaprağında fazla yüksek miktarad papain meyvesinin kendisinden yer alır.

Altın Çilek Nasıl Kullanılır

Sabahları kahvaltıdan 1 saat önce bol miktarda su ile 1 tane, akşam yemeklerinden 1 saat önce bol suyla 1 tane kullanılır. Ürün kullanımı süresi boyunca kalorisi yüksek gıdaların kararınca tüketilmesi gerekir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.