Fit vücut için yeni yöntem LUMİSLİM

Fit bir vücut hayal edenler için medikal estetik sekterü hız kesmiyor ve yeni ürünlerle alternatifleri çoğaltıyor. Lumislim de bu cihazlardan biri. Düşük ve dengeli enerji yayan diod lazer ile yağ eritme tekniğine sahip cihazın bu özelliği halk arasında cold lazer olarak biliniyor. Cilt yüzeyinden diod lazer pedleriyle uygulanan bu yöntem yağ hücrelerinin mitekondiri denen enerji fırınlarını hedef alıyor. Aynı zamanda düşük ve dengeli enerji yayan lumislim yağ hücre zarını stimüle ediyor ve geçirgenliğini artırıyor. Yağ hücresi içinde depo halinde olan yağ emülsifıye oluyor ve formunu kaybeden yağ hücresi hücre dışına atılıyor.

Formu bozulan yağ hücreleri de lenfatik sistem vücuttan uzaklaşıyor. Aynı seansta lenfatik stimülasyon da sağlıyor diyebiliriz. Böylece lenfatik sistem harcanabilir forma dönmüş olan yağ moleküllerini fizyolojik metabolik yollarla kaslarımıza gönderir. Bu sistem bitiştik dokuların ve cilt hücrelerinin yapısını etkilemiyor diyebiliriz. Yöntemin ağrısız ve acısız gerçekleştiğini uygulamanın yaklaşık 30 dakika sürdüğünü belirtiyor. Lipolazer uygulamasının ardından beş dakika power plate egzersizi veya hafif bir egzersiz de yapıldığından bu yağlar kaslarımızda harcanıyor.

Üst karın alt karın bel basen içi bacak baldır diz popo üst kol kol altı sırt ense gıdı ereklerde meme yanarlı gibi bölgelerde lokal yağlanma problemlerinde kullanılabilir. Tüm bölgesel zayıflama programlarında olduğu gibi dengeli bir diyet ile desteklenirse etkinliği artar. Bolu su içilmesi her zaman tavsiye edilir. Lipolazarin hemen sonrasında 5 dakikalık power plate uygulamasıyla tedavi tamamlanır. Power plate sadece 10 dakika da 1,5-2 saatlik egzersize eş değer kalori harcattığı için zaman problemi olan çalışan bayanlara kombine bir zayıflama programı oluşturur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.