Bursa haberlerini Bursadabugun.com ile takip edin !

Bursa’nın internet gazeteciliğinde oluşan boşluğu doldurmak, sanal gazeteciliğe yeni bir boyut kazandırmak amacıyla yola çıkan Bursadabugun.com, Bursa haberlerini sıcağı sıcağına okuyucularına ulaştırıyor. Teknolojinin hızla ilerlediği bu yolda Alexa ölçümlerine göre, Türkiye genelinde 10 günde 3 bin sıra birden üst sıralara çıkarak okuyucu kitlesini genişletti. Google arama motorlarında Bursadabugun.com bir marka olma yolunda ilerlerken Bursa haber portalı olarak, 17 ilçe olan Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel, İnegöl, Orhangazi, Mudanya, Gemlik, Orhaneli, Keles, Büyükorhan, Harmancık, Yenişehir, İznik, Mustafakemalpaşa ve Karacabey ilçe haberleri, kayak turizmin lideri Uludağ, Osmanlı Devleti’nin başkenti olan padişahlar diyarı Bursa’nın kültürel değerleri olan Karagöz-Hacivat, Yeşil Türbe, Osmangazi türbesi, Orhangazi Türbesi ve Ulucami gibi birçok değeri bünyesinde barından Bursa’nın en sıcak haberlerinin bulunacağı tek adres Bursadabugun.com…

DEV PROJELER GELİYOR

Bursa’da geniş haber okuyucu kitlesiyle Bursa da değil, Türkiye genelinde ilk sıraları hedefleyen Bursadabugun.com, birçok yeni projeleriyle ilkleri gerçekleştiren internet haber gazetesi olacak. Dünyada bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanan Bursadabugun.com, geleceğin teknolojisini haber okuyucularıyla şimdiden tanıştırmayı hedefliyor.

Basın yayın ilkelerine uymaya söz veren Bursadabugun.com, gündem oluşturan konularıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Özel haberleriyle gündem meydana getiren Bursadabugun.com, Bursa ve ülke gündemini özel haberleriyle belirlemeye devam edecek.

SADECE HABERLE SINIRLI KALMAK YOK!

Hazırlanan yeni tasarımıyla Bursa’da yine bir ilki gerçekleştirme hedefinde olan Bursadabugun.com, okuyucuların sadece habere yönelik değil, bir internet portalında olması gerekenden daha fazlasını bulacağı, biran olsun ayrılamayacağı bir internet gazetesi olarak okuyucularının beğenisine sunulacak. Birçok yeni projesiyle yakında Bursa’nın ve Bursalılar’ın yeni sesi, dünya genelinde yüz akı olacağız.

bursa

PROJELER BİTMEDİ, BİTMEYECEK

Bursa’nın turizm ve tanıtımına yönelik de bir takım projeler geliştiren Bursadabugun.com, Bursa’nın adını tüm dünyaya duyurmayı bir görev biliyor. Bursadabugun.com, Bursaspor ve Bursa haberleriyle 1 numara olacak.
Bursa’da “bugün” de habersiz kalmayın…
Bursadabugun.com‘dan ayrılmayın…
Gün sizin gününüz, gün Bursa’nın günü…
Bekleyin, beklediğinize değecek…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.