Adet sancısı nasıl geçer?

Adet sancıları kimi bayanlar için eziyete dönüşebilmektedir. Bu dönemdeki sancılar, kişinin asabi ve anlayışsız bir tavır izlemesine yol açabilir. Bu dönemlerde bayan anlayışla karşılanmalı, fazla üstüne gidilmemelidir. Bu dönemde ortaya çıkan sinir sorununun bir başka nedeni de kişinin ağrılı ve sancılı bir adet dönemi geçirmesidir. Bu dönemde kişinin kullanabileceği çeşitli karışımlar, kişinin gevşemesini ve adet sancılarının şiddetini kaybetmesine yardımcı olabilir. Ağrılı adet gören bayanların bu sorundan kurtulmak için yapabilecekleri çeşitli bitkisel karışımlar bulunmaktadır.

Adet sancılarının bir numaralı yok edicisi safran adını verdiğimiz maddedir. Safran dünyaca ünlü bir bitkidir. Hatta safranın fazla çıkarılması nedeniyle Safranbolu’ya bu isim verilmiştir. Yabancı ülkelerde de adet sancılarının bir numaralı ilacı olarak kullanılmakta, kesinlikle kısa sürelerde etkisini göstererek kişinin rahatlamasını sağlayabilmektedir.

Ayrıca safran adını verdiğimiz madde afrodizyak olarak da kullanılabilir. Cinsel isteği ve arzuyu arttırabilme özelliği ile de bilinmektedir. Bu amaçla kullanıldığında da fazlasıyla etkili olabilmekte, cinsel birlikteliği üst düzeyde yaşamanızı sağlayabilmektedir. Tam anlamıyla insanlar için joker bir maddedir.

2 parmağın tuttuğu kadar yani bir tutam safranı bir fincan kadar suyun içerisinde kaynatılarak tüketilebilir. Adet döneminde kişinin isteğine göre bal ile karıştırılarak da tüketilebilir. Bal ile karıştırılıp tüketilirse daha etkili olur. Tatlandırıcı olarak da bal kullanılabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.