İstanbul ve Tüp Bebek Merkezleri

Kısırlık sorunları sebebi ile bir çok çift bebek özlemi duymaktadır sizleri anlıyor ve gelişen tıp teknoloji sayesinde sizlere tüp bebek tedavisini tavsiye ediyoruz ve müjdesini veriyoruz. Tüp bebek kısaca bahsedecek olursak çiftin üreme hücreleri alınarak dış ortamda döllenme işlemini gerçekleştirilir. Labarutuvar ortamında gerçekleştirilen üreme işlemi 2 gün bekletildikten sonra yumurtaların çoğu döllenmiş olur ve bu döllenmiş yumurtalar anne adayının rahmine yerleştirilir sonuç olarak doğal hamilelik beklenir. Artık kısırlık sorunu çeken bir çok çift tüp bebek tedavisine başlayıp mutlu sonuçlar almışlardır.

Bazı durumlarda tüp bebek tedavisi uzayabilmekte veya başarısız olabilmektedir fakat tüp bebek alanında sürekli gelişmeler olmakta ve yeni tedaviler uygulanmaktadır.

Doğal olarak merak edilen bir diğer husus ise Türkiye’nin tüp bebek tedavisinde yeterli olup olmamasıdır. Tüp bebek tedavisi Türkiye’de son yıllarda büyük ivme kazanmıştır ve bu alanda çok iyi eğitimli dünyaca ünlü doktorlara sahibiz. Ayrıca son dönemlerde sadece tüp bebek merkezleri kurulmakta ve sizlere hizmet vermektedir. Bu nedenle üstteki soruya yanıt verecek olursak Türkiye’deki doktorlarımız ve hastanelerimiz sizlere tedavide en iyiyi sunacaklardır.

Gelişen tıp, infertilite yani kısırlık sorununa karşı size pek çok çözüm sunuyor. Bu yöntemlerden en sık başvurulanı, hiç kuşkusuz tüp bebek. Fakat tüp bebek tedavisinden etkili sonuç alabilmeniz için ilk yapmanız gereken uzman hekimlerle veya tüp bebek merkezleri ile irtibata geçmektir.

Diğer yandan tüpbebek tedavisine başlamaya karar verdiğinizde zaman anlamında sabırlı ve biraz masraflı olan tedavi durumlarına karşı tedbirli olmalısınız.

Diğer yandan merak edilen sorulardan birisi tüp bebek için yaş sınırlamasının olup olmamasıdır. Eğer hamilelik döneminde tıbbi sorunlar yalanılmayacaksa herhangi bir yaş sınırlaması yoktur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.