Fraksiyonel Lazer Nedir ?

Güzelleşmek yıllar meydan okumak fit bir vücuda sahip olmak. Tüm bu kavramlar geçmişte hem az seçenek olması hem maliyet yüksekliği hem de doktorlarımızın dahi yeni yeni içine girdikleri bir alan olması nedeniyle kadınlar için ulaşılması zor isteklerdi. Ancak günümüzde de hem kadınlar hem erkekler için güzelleşmek adına alternatifler sınır tanımıyor. Özelikle birçok teknolojinin bir arada sunulduğu kombinasyonlar ile destelenen tedaviler çok başaralı sonuçlarla yüz güldürüyor.

Fraksiyonel mikro iğneleme teknolojisi.
Mikro iğneleme tedavisi cildin doğal rejuvenasyonu için çok etkili bir yöntemdir. Fraksiyonel mikroiğneleme anılan yöntemin çok daha inovatif bir hal almış biçimi olarak karşımıza çıkıyor. Fraksiyonel iğnelemede 9 pinli iğneler 0-2 mm derinlik ile titreşim yöntemi ile etkili oluyor. Bu sayede deri altında mikro yaralar oluşuyor cildin kolajen stimulasyonu destekleniyor.

fraksiyonel lazerco2 fraksiyonel lazerfraksiyonel lazer fiyatları

Peki bu yöntemde anesteziye ihtiyaç duyuluyor mu ? hayır yöntem sadece lokal anestezi kremi sürerek yapılıyor. Hasta uygulama süresince rahatsızlık çekecek denli bir acı duymuyor.

Uygulama esnasında ciltte kanama morarma oluşuyor mu ?
Fmts yönteminin etkisini maksimize eden prp ve iyileşme sürecini neredeyse minumize eden led kombinasyonu ile kullnılmaktadır. Fmts il cilstte deri adlında belirli yaralar oluşturulur. Kişinin kendi kanından oluşturduğumuz prp yüze yedirilerek mikro iğneleme ile açılan kanallardan cilde nüfuz eder. Prp büyüme faktörü transferi yapılarak cildin çık kıs sürede elastikiyetinin artması canlanması ve sıkılaşması sağlanır.

Fmts saç tedavilerinde saç mezoterapisinde saçta prp led kombinasyonu beraber veya yalın olarak da uygulanabilir. Yani bu yöntem kırışıklık cilt yenilenmesi gibi işlemlerin yanında saç bakımı içinde kullanılabilmektedir.

Latest Comments
  1. hasan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.