İnternette hangi kariyer sitelerinde iş bulabilirim

İnternet uzun bir zamandır işverenlerin eleman aramak için kullandıkları bir aracı durumunda. Kariyer sitelerinde sizlere uygun işleri arayabilir ve işverenlerin sizleri bulabilmesi için özgeçmiş yazıp kariyer sitelerine ekleyebilirsiniz.

İnternette birçok kariyer sitesi var. Size bunların en tanınmış ve kaliteli olanlarından söz etmek istiyoruz ;

Kariyer.net ;

Türk internet piyasasının en eski üyelerinden birisidir. Türkiye’nin hemen hemen her yerinden eleman arayan firma bulabilme imkanına sahipsiniz. Sitenin içerğinde şehir, sektör, pozisyon, iş tecrübesi gibi kriterler ile site içinde detaylı aramalar yapabilirsiniz.

Yenibiris.com ;

Yenibiris.com doğan medya grubuna ait bir sistem. Kariyer.net ile benzr özelliklere sahip. Doğan medya grubunun desteğini almış olan kariyer sitesi içinde farklı sektörlerde iş imkanı bulabilirsiniz. Site içerisinde kariyerlerine yön vermek isteyen insanlar için de rehber bölümü yer alıyor.

Secretcv.com ;

Secretcv.com Türk kariyer sitelerinin en eskilerinden birisi konumunda. Ana sitesi haricinde, sektörlere özel siteleri ile farklı bir hava yakalamış durumda. Yan sitelerinde sağlık, lojistik ve turizm gibi sektörlere ailt olan iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Monster.com.tr ;

Monster uluslararası br kariyer sitesidir. Türkiye ayağı vardır. Diğer kariyer sitelerinde olduğu gibi iş ilanlarına bakabilir veya elaman arayıyorsanız cvlere bakabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.