estetik göğüs burun estetiği 3st3tik

estetik göğüs burun estetiği 3st3tik. Estetik cerrahi yönünden göğüsler önemli iki özelliğe sahip. Birincisi aynı yapıya sahip fakat birbirinden bağımsız iki göğüs vardır. Ve ne yapılırsa yapılsın ikisinin birbirine yakın olması bekleniyor. Diğeri ise göğüsler vücuttaki diğer bölgelerden daha fazla değişiklik gösterir. estetik göğüs

estetikburun estetiğigöğüs estetiği

Göğüs estetiği ameliyatını 3’e ayırabiliriz. Büyütme ameliyatı, küçültme ameliyatı ve dikleştirme ameliyatı. Bu 3 işlem birbirine bağlıdır. Yani iç içe geçmiş diyebiliriz. Küçültülen göğüslerin hepsi dikleştiriliyor. Dikleştirilen göğüslerde genelde biraz büyüyor veya küçültülüyor. Göğüs büyütmek için içerisine birşeyler eklemek gerekir. Elde 3 seçenek vardır. Silikon protez, yağ enjeksiyonu ve dolgu maddesi ile büyütme operasyonu gerçekleştirilir.

Burun Estetiği
Burnu şekillendirmeye yönelik olarak yapılan estetik burun ameliyatına rinoplasti ismi veriliyor. Bu ameliyat ile burun ucu yeniden şekillenebilir. Burunun büyüklüğü arttırılıp azaltılabilir, burun deliği küçültülebilir. Burunun dudak ve alın ile meydana getirdiği açılar üzerinde oynama gerçekleştirilebilir. Burundan nefes alma sorunu olduğu zaman kesinlikle septoplasti, konka rezeksiyonu tarzından nefes alma sorunlarını çözmeye yönelik girişimlerle beraber yapılması gerekir.

Burun estetiğinde başarı, insanın burnuyla alakalı şikayetlerini ve beklentilerini doktora doğru bir biçimde ifade etmesine bağlı bir durumdur. Bu sebeple burun estetiği operasyonula alakalı beklentiler ve buruna ait olan problemler karşılıklı olarak konuşulması gerekir.

estetik göğüs burun estetiği 3st3tik

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.