Başak – Kova Burç Uyumu

Eğer içinde mücadele olan bir ilişki istiyorlarsa başak burcu insanlarının gitmesi gereken kişiler kova burcu insanlarıdır. İki burç insanı arasında bir uyum vardır ancak ilk anda bu belli olamayabilir.
İlk buluşma genellikle işe dayalı bir projede veya başakların kovalardan yardım isteyeceği bir ortamda olacaktır. Kova ve başak arasında iyi bir uyum vardır. Bir süre sonra başaklar kovalarda kendilerinden bir şeyler görmeye başlayacaklardır.

Astroloji | Burçlar | Tarot

Elbette ki aralarında bazı farklılıklar da vardır. Kovalar, başaklara göre dünya meselelerine katkı sağlamakla daha çok ilgilidirler. Başaklar kadar umursamaz değildirler. Kovaların daha çok serbest ilişkiler peşinde olmaları da sorun yaratacak bazı durumlardır.

Ancak kovaların bu idealist halleri başaklarla yakınlaşmalarına da katkı sağlayabilir. Başakları bu şekilde etkileyebilirler. Hatta eğer isterlerse başaklar da kovalara bu konuda uyum sağlayıp beraber bir şeyler başarabilirler. Bu durum iki burcun insanlarını yakınlaştıracaktır. Bunun yanı sıra kovalar iyi birer öğretmendirler ve başaklar onlardan pek çok şey öğrenebilirler.
21 Ocak ve 30 Ocak tarihleri arasında doğan kovalar, kovalar içinde başakları en çok zorlayacak olanlardır. Bu kovalardan iyi birer arkadaş olur ancak ilişki için aynı şey geçerli değildir.

Başaklar en iyi uyumu 31 Ocak ve 8 Şubat tarihleri arasında doğan kovalarla yakalarlar. Ortak noktalar daha fazladır ve ortak zevkleri vardır. İletişimleri de iyi olur ve bir çok şeyi paylaşabilirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.