Balon Patlatma Oyunları Oynayın!

Flash oyunlara her yaş grubundan kişilerin uzun yıllardır büyük ilgi göstermesi, flash oyun yazılımcılarını; güncel olaylar üzerine kurulmuş oyunlar tasarlamaya ve özellikle 5-12 yaş gruplarının ilgi gösterdiği çizgi film karakterlerinin yer aldığı oyunları tasarlamaya teşvik ediyor.

Şuana kadar flash oyun sitelerinde yayınlanan oyunların her biri oyun içeriğinin popülaritesine göre daha çok oynanıyor veya daha az oynanıyor. Oyunların oynanma sayılarını ise bahsettiğimiz gibi oyunun içeriği belirliyor. Örneğin; Örümcek Adam filminin, çizgi filmlerinin büyük kitlelerce bilinmesi ve Örümcek Adam’ın küçül yaş gruplarınca kahraman olarak nitelendirilmesi, sevilmesi Örümcek Adam oyunlarının daha çok oynanmasını tetikliyor. Durum böyle olunca da flash oyun tasarımcıları özellikle büyük kitlelerce bilinen film yıldızlarının oyunlarını ya da çizgi film kahramanlarını yaptıkları oyunlarda daha çok işliyor.

Son zamanlarda ise herhangi bir popülaritesi olmayan balon patlama oyunları internet kullanıcıları tarafından ilgi görmeye başladı. Hatta Oyunazor.com sitesi balon patlama oyunları için için bir katgori oluşturmuş ve bu tür oyunlar bu kategori altında yayınlanıyor.

Balon oyunları içinde özellikle top patlamaca ve mario balon patlama oyunları benim ilgimi çekti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.