SSK Adres ve Banka Değişikliği

Mecburiyetten dolayı taşınanlar yada bankasını değiştirmek isteyenler olacaktır tabi ki. Taşındığı taktir de gelecek dosyalar evraklar vs.. İlk verilen adrese gelecektir. Bundan dolayı kesinlikle adresinizi değiştirmek zorundasınız. Aynı zaman da isteğe göre farklı bankadan maaşını çekmek isteyenlerde olabilecektir. Bu sorularınız için burada sizlere yanıt vereceğiz.

SSK’nın “Adres, Banka ve PTT” değişikliği için buradan (http://app.sgk.gov.tr/bankaadres/) siteye giriş yapmalısınız. Daha sonra açılan sitede karşınıza bir takım sorular çıkacaktır. SSK Sicil Numarasını doğru bir şekilde gireceksiniz ve Sağlık Karnesi Tahsis numarasını da düzgün bir şekilde girmeye özen gösterin. Daha sonra TC Kimlik Numarasını girerek sorgulama yapıp ve SSK Adres Banka ve PTT Değişikliğini gerçekleştire bilirsiniz.

DEĞERLİ OKURLARIMIZ SSK VE BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZA AYRI BİR SAYFADA CEVAP VERİYORUZ.
NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM, EMEKLİ MAAŞIM NE KADAR OLUR, SSK EMEKLİLİK ŞARTLARI, BAĞKUR EMEKLİLİK ŞARTLARI, SİGORTASIZ İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN CEZASI, İSTEĞE BAĞLI SİGORTALILIK, RAPOR PARASI, TARIM BAĞKURU GİBİ SORULARINIZA ANINDA CEVAPLAR.SSK VE BAĞKUR İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ.TÜM SORULAR ÜCRETSİZ CEVAPLANMAKTADIR.

Latest Comments
  1. sadife özcan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.